Początek końca samów

To co najważniejsze
ODPOWIEDZ
melon
Zapomaniak
Posty: 110
Rejestracja: sobota, 10 sty 2009, 19:50

Początek końca samów

Post autor: melon »

http://powiat.bedzin.pl/aktualnosci/559 ... -marki-sam" onclick="window.open(this.href);return false;
wojteq1971
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek, 2 lip 2012, 12:49

Re: Początek końca samów

Post autor: wojteq1971 »

:głupek ... nie chcę mieć nałożonego bana, więc powstrzymam się od komentarza w temacie. Z czystej ciekawości chciałbym wiedzieć tylko ile będzie kosztował "akredytowany" proces rejestracji SAMA i kto stworzy procedury... dawno temu uczestniczyłem w takim teatrzyku, w którym przy próbie rejestracji samochodu, który od zawsze był w Polsce: najpierw "w służbie", potem "w cywilu" u zwykłego obywatela, a potem tylko miał zmienić województwo... trwało to dwa lata i przez chwilę oparło się o ponowną homologację... paranoja

Jak teraz pomyślę, co oni wymyślą to chyba będziemy wysyłać nasze sprzęty poza teren UE, a potem odkupywali je od samych siebie...

...chyba się rozhisteryzowałem lekko... :głupek
melon
Zapomaniak
Posty: 110
Rejestracja: sobota, 10 sty 2009, 19:50

Re: Początek końca samów

Post autor: melon »

Z tego co się orientuje to koszt rejestracji bedzie wynosił 3000 zł ale to nic pewnego.
zaz1200

Re: Początek końca samów

Post autor: zaz1200 »

a jak skoczą ceny już zarejestrowanych SAMów :D
kempes
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 3 sty 2009, 22:17

Re: Początek końca samów

Post autor: kempes »

witam.panowie jak nowa władza wszystko tak szybko zmienia to moze zmienią te pokręcone przepisy odnośnie rejestracji samów.Fido jako wódz możby zebrał jakieś podpisy czy cóś tam.myślę że sprawa jest warta świeczki.pozdrawiam
ODPOWIEDZ