Rangi użytkowników

Problemy,uwagi,propozycje.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Rangi użytkowników

Post autor: Fido »

Dodałem rangi użytkownikom.

Będzie ciut przejrzyściej. :D

-Nowy na Forum 1-9 postów
-Badacz tematów 10-29 postów
-Forumowicz 30-99 postów
-Zapomaniak od 100 postów
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

czyli wypassssssss wiadomo do kogo per Ty a do kogo Pan buahahah hihihihhihh

Dodane po 1 minutach:

Fido a co tu za motyw trzeba odwalić zeby adminem zostać ;) hehehe

Dodane po 11 minutach:

A jeszcze apropos, mam nadzieje ,że w nasze naprawde wąskie grono nie wedrze się taki syf jak w inne, ze teraz zapki, potem rozumię inne wasne konstrukcje (no bo to jeszcze w zakresie zainteresowań),ale jak tu zaczną panować japonie i tematy forum z cyklu ..."porada jak odkręcić przedni błotnik w dragstarze )...to możemy wtedy to uznać za koniec tej elitarnej grupy.
Byem kiedyś na pewnym forum , ale uczestnicy mnie wykluczyli bo zamiast siedzieć i pisać, to ja się poświęciłem stawianiem na kołach weterana i jazda nim, więc zrozumiałym jest dla mnie,ze prawdziwy motocyklista znika z życia na jakiś czas jak udaje się w podróż dookoło świata ;), nie należy się na niego obrażać i wyzywać od pozerów.
A poza tym jak skończę swojego zapaaa i bede dumny z niego, to walnę wiele lebsze fotki, filmik na youtuba i bede zarażał młodych tym hobby bo jak narazie to gwałtownie spada liczba takich domowych konstruktorów jak my. Teraz jak młody widzi silnik to mówi ... a gdzie ma moduł ... ?
A my CO TY CHCESZ ???? to prawdziwa klasyka, to ma przerywacz ...synu
a on ...... i jak to tak samo równo chodzi ????? buahahahha
ZAPOR - służba w mundurze
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Forum w rozbudowie non stop.
Aby zostać administratorem to będziesz Marku musiał własne forum otworzyć,no chyba że ja sprzedam zapa i oddam to forum w dobre ręce. :wink:
W każde forum ktoś zawsze wchodzi i nie ma się na to wpływu.
Można jedynie poprzez rangi lub na przykład stworzenie grup typu Zapkomaniak wydzielić z grona forumowiczów tych co mają zapki,budują lub mają inne wydumki.

Myślę nad tym i pracuję.
Sugestie jak najbardziej mile widziane. :D
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

Oczywiście to był żart z mojej strony, na admina się nie nadaje, bo jak przyjdzie wiosna to znowu zniknę na jakiś czas, będę budował...
A co do wydumek... jak ktoś jest zapkomaniakiem to jest u nas, a jak ma malucha i nie chce być z nami to może swoje forum uruchomić, albo i to lebszy pomysł - na tej stronie zrobić osobne forum dla motocykli sam ale z silnikami innymi niż zaz. To pozwoli takim motocyklistą dotrzeć dokładniej do tematów które ich interesują np ..... " jaka skrzynia do malucha" czyli zawężone tematy na osobnym forum a jednoczesny dostęp do całości skarbnicy wiedzy zawartej na tej stronie.
ZAPOR - służba w mundurze
Awatar użytkownika
Gomez
Zapomaniak
Posty: 256
Rejestracja: środa, 19 lis 2008, 18:44

Post autor: Gomez »

Czy ja wiem czy te opisy maja sens?
Admin powinien byc podkreslony, ale reszta nie wiem czy jest konieczna.
Powiedzialbym nawet, ze nie.
Jeszcze ktos zacznie sie dowartosciowywac dodajac posty gdzie tylko sie da zeby dostac zaszczytny tytul zapkomaniaka.
Bedzie wiecej smieci a mniej konkretnych odpowiedzi.

To tylko taka luźna myśl oczywiscie:)
..dla dodanie sobie kolejnego postu dla rankingu ;)

Pozdrawiam i szczesliwego nowego r.
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

Gomez nie sądze żeby taki przydomek miał dla nas wielkie znaczenie, na tylę, że bedziemy walić posty na oślep.
Jest to napewno jakaś informacja o osobie, że ma wiele do powiedzenia, ale jak mówią ... milczenie jest złotem ...jednak ...
ZAPOR - służba w mundurze
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Dla mnie też rangi nie mają większego znaczenia tak jak ich nazwy.
Fakt,są do dupy,przyznaje.
Testuje jeszcze to darmowe forum i sprawdzam jego możliwości.
Z tymi podkreśleniami nie wiem czy da się pokombinować ale popatrze.

Chyba lepsze są grupy do których się będzie należeć i to one będą wyróżniać forumowiczów.

Jeśli chodzi o te grupy to mam kilka koncepcji.
1).Zapkomaniak-posiadacz zapa
2). ???????????- budowniczy
3). ???????????-posiadacz innej wydumki na bazie innej niż zap
4). ???????????-inny forumowicz nie posiadający żadnej wydumki a chcący tylko poczytać forum.
(??????)-nazwa jeszcze nie ustalona.
Grupy wyróżniały by się kolorami i niczym więcej.

Chodzi o to aby wiedzieć z kim się pisze plus w przyszłości dostęp do ukrytego forum.

Dodane po 2 godzinach 38 minutach:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Zrobiłem poprawki.
Co do rang.

Wykasowałem ale zostawiłem początek czyli Nowy na Forum.
Ilość postów nie będzie już miała wpływu na to aby zostać ZAPOMANIAKIEM (napis nad avatarem).

Zapomaniak to grupa w której znajdują się osoby posiadające Zapa lub w trakcie budowy jego.
Tylko ja jako Administrator mogę dołączyć następną osobę do tej grupy.

Członkowie tej grupy w bliskiej przyszłości będą mieli dostęp do ukrytego forum jeśli oczywiście na ICH życzenie takowe powstanie.

Co do forumowiczów z posiadających moto z silnikiem innym niż zap to nadal nie mogę wpaść na pomysł jak nazwać takową grupę(oczywiście nie urażając ich i aby nie poczuli się że ich dyskryminujemy).
OLO-zapodaj jakiś pomysł.

Pomysł z działem dla motocykli niezapowskich realny ale na razie mamy jednego takiego urzytkownika,będzie więcej to utworzę taki dział i poprzenoszę tematy.

Ukrycie tematów przed niezarejestrowanymi.
Wstrzymuję się do czasu zagłosowania przez przynajmniej połowę forumowiczów.

Aha.
Do Grupy Zapomaniaków należą;
-czeski.Gomez,jabol.jaca,JIMI.Marek,picek,Roy.zapek-1947,Łuki,stany42,zwierzak6.
Ostatnio zmieniony piątek, 2 sty 2009, 21:38 przez Fido, łącznie zmieniany 1 raz.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Gomez
Zapomaniak
Posty: 256
Rejestracja: środa, 19 lis 2008, 18:44

Post autor: Gomez »

W miesce pytajników można w sumie wstawić duuzo roznych okreslen, byle sie jakos ze soba kleiły:)

np. jeszcze w swiatecznych klimatach:)
1)Wyznawca Zapka
2)Poszukiwacz Zapka
3)Innowierca
4)Saracen

hehe...
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Melduję się już po krótkim niebyciu :)
Mam taką propozycję odnośnie ukrycia pewnej części forum.
Po co?

Ja bym wolał aby jedynie zarejestrowani mogli stawiać posty a czytać wszyscy. Takie ukrywanie treści dla niezarejestrowanych nie pachnie mi dobrze. To zniechęca. Natomiast jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia to się wtedy zarejestruje. W żadnym wypadku nie widzę postów gallów anonimów bo się syf zrobi.

Co do rozwoju tematu grup to fajnie to fido zrobiłeś. Z tymi ilościami postów to licha sprawa, jak Gomez to zauważył. Ale jeżeli TY będziesz wedle własnego mniemania "nagradzał" wartościowych forumowiczów taką przynależnością do grupy to fajnie :)
Ty tu jesteś BOS i TY decydujesz, mi to pasi.
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Właśnie jaca tak to działa.
Jeśli nie jesteś zarejestrowany to nie napiszesz posta.
Mus być zarejestrowanym.
Galle anonimy nie mają tu wstępu.

Jak na razie tylko ten dział czyli "Problemy z Forum" jest ukryty przed niezarejestrowanymi użytkownikami.
Zauważ że gdy nie jesteś zalogowany to go nie widać.
Jak narazie 6 użytkowników jest za ukryciem a 3 przeciw.

Co do grupy Zapomaniak.
Tylko posiadacze zapów lub osoby w trakcie budowy (jakaś mała relacja z budowy+foty) mogą do niej należeć.
Jeśli ktoś się u nas zarejestruje i przedstawi swojego zapa to dodam go do tej grupy.

Wasze uwagi są mi potrzebne aby dopasować to forum do Waszych potrzeb i upodobań.Dlatego umieściłem tą ankietę.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

OK, ukrycie wątków takich jak ten to rozumiem. Warsztat mechaniczny czy elektryczny to kwintesencja istnienia tego forum. Co nam da zarejestrowanie się kolejnego użytkownika, który sobie tylko chciał poczytać i więcej się tu nie pokaże?
Będziemy mieli tysiąc użytkowników zarejestrowanych a 15 czynnych.
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

No tak to jest argument. . . . .
ZAPOR - służba w mundurze
Awatar użytkownika
olo71
Wydumkowicz
Posty: 84
Rejestracja: środa, 31 gru 2008, 10:19

Post autor: olo71 »

Nie wiem czy mogę zabrac głos, w końcu jestem nowy, a co gorsza, nie posiadam Zapcia T_T ale co mi tam, też WYDUMKOWICZ pozytywnie zakęcony jestem, wiec się wypowiem; Jaca ma rację, ukrycie forum bedzie źle odebrane, bo nie ma się czego wstydzic, wręcz przeciwnie, Działy: "Warsztat mechaniczny i elektryczny" toż to duma tego forum, odcięcie się murem od świata nigdy nie prowadzi do czegoś dobrego, takie moje zdanie.
Jestem jednak za ukryciem tematu "Problemy z Forum" wątpliwości winne by roztrząsane w kręgu zainteresowanych i tyle.
pozdro 4ALL olo
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Jest 6 do 4 za ukryciem działów ale to nie koniec ankiety.
Hmmmm,osobiście wolałbym nieukrywać warsztatu bo jak wspomniał Jaca to tylko przybędzie nam wielu nowozarejestrowanych a kilku aktywnych.

Olo właśnie przez przypadek podsunął mi pomysł nazwy grupy forumowiczów nie mających Zapa., WYDUMKOWICZ,co o tym sądzicie?
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

I wraz z uZAPowieniem wydumki, WYDUMKOWICZ może awansować na ZAPOMANIAKA, hihihi. Wydumkowicz jest OK.
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
ODPOWIEDZ