Silnik Zapa + wietrzenie magazynu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Silnik Zapa + wietrzenie magazynu

Post autor: Roy »

Witam, do sprzedania silnik od Zapa, stan wnętrzności jest mi nieznany, ale z założenia trzeba go traktować jako do remontu. Czego w nim nie ma:
- oryginalnej prądnicy,
- jednego konika rozrządu,
- blachy pod gaźnikiem,

To co mogę powiedzieć uczciwie to jeszcze to, że dwie szpilki wyszły z gwintem, no ale to chyba nie jest wadą a powszechnie znaną bolączką Zapa, z którą należy się zawsze liczyć. Ogólnie jako baza do remontu, to jest super- wał nie ma luzów, z tego co na szybko sprawdzałem. Gaźnik K-127. Cena 450zł.

Dodatkowo do sprzedania:
- wał korbowy (zakładam że do regeneracji), bez korbowodów: cena 140zł,
- chromowane pokrywy zaworowe: pisałem kiedyś już o nich: nowa cena 80zł/kpl.
- głowice (bardziej jako dawcy części- są ułamane żeberka- minimalnie, do dospawania ale jednak): 50zł/szt. (są 2 albo 3 szt.- bez koników)
- rama dniepra, przerobiona pod Zapa + zbiornik (od użytkownika Paweł ZAP): cena 700 PLN,
- materiał na kryzy ale to zaktualizuję stare tematy w dziale giełdy,
- skrzynia biegów M72/K-750- są jakieś braki w postaci dźwigni wysprzęglika, dźwigni zmiany biegów (nożnej, bo ręczna jest). Reszta jest, ładnie klika, po remoncie, cena 180zł,

To tyle póki co. Trochę się przygraciłem, a kasa się przyda na dalszy rozwój projektu.

Istnieje możliwość wymiany części na fabrycznie nowe części silnikowe do ZAPa.
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Silnik Zapa + wietrzenie magazynu

Post autor: Roy »

Wkradł się jakiś chochlik drukarski. Cena za silnik 400zł. Można coś ponegocjować teź.
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Silnik Zapa + wietrzenie magazynu

Post autor: Roy »

Mała aktualizacja:

- wał korbowy (zakładam że do regeneracji), bez korbowodów: cena 140zł,
- chromowane pokrywy zaworowe: pisałem kiedyś już o nich: nowa cena 80zł/kpl.
- głowice (bardziej jako dawcy części- są ułamane żeberka- minimalnie, do dospawania ale jednak): 50zł/szt. (są 2 albo 3 szt.- bez koników)
- rama dniepra, przerobiona pod Zapa + zbiornik (od użytkownika Paweł ZAP): cena 700 PLN, - SPRZEDANA
- materiał na kryzy ale to zaktualizuję stare tematy w dziale giełdy,
- skrzynia biegów M72/K-750- są jakieś braki w postaci dźwigni wysprzęglika, dźwigni zmiany biegów (nożnej, bo ręczna jest). Reszta jest, ładnie klika, po remoncie, cena 180zł, SPRZEDANA
A biker`s work is never done...
ODPOWIEDZ