Sprzedam zapka

ODPOWIEDZ
Szprot(Michał)
Zapomaniak
Posty: 136
Rejestracja: sobota, 9 cze 2012, 19:58
Lokalizacja: Podlipie (Małopolska)
Kontakt:

Sprzedam zapka

Post autor: Szprot(Michał) »

Postanowiłem sprzedać zapka z powodu braku czasu, wiem ze przez najbliższe 2 lata nie będę miał czasu dla niego a szkoda żeby stał:
wymaga bardzo dużo pracy, silnik był odpalany około roku temu, palił normalnie chodził trochę nierówno ale trzeba go traktować jako do remontu nie wiem jak wygląda do środka bo go nie rozbierałem, skrzynia jest ze wstecznym dniepr, brak papierów, trzeba poprawić spawy na ramie bo w niektórych miejscach jest tylko pochytana, przerobić przeniesienie napędu bo jest żle zrobione. tłumiki ze zdjęc zostają bo są nie moje. do zapka mam dodatkowo drugi silnik ale się nie kręci, jeszcze jeden niekompletny w częsciach, skrzynie do k750 bez wstecznego, niekompletne zawieszenie dosyć masywne te co na pierwszych zdjęciach, 7 kompletnych głowic, chyba 4 albo 5 rozruszników, parę gaźników niekompletnych, parę aparatów zapłonowych jakieś kola i trochę innych części. Za wszystko chciał bym 3500 zł na części nie sprzedaje bo jak nie sprzeda to odstoi swoje i będę robił dalej. Mogę też zamienić na jakiś inny motocykl "na chodzie" zdjęcia w temacie:

http://www.zapek.odt.pl/viewtopic.php?f=2&t=629" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

kontakt PW
tel 889 721 681 może być sms
gg 6041811
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Sprzedam zapka

Post autor: Roy »

Jak kasa nie ciśnie to postaw na cegłach, niech stoi.
A biker`s work is never done...
Szprot(Michał)
Zapomaniak
Posty: 136
Rejestracja: sobota, 9 cze 2012, 19:58
Lokalizacja: Podlipie (Małopolska)
Kontakt:

Re: Sprzedam zapka

Post autor: Szprot(Michał) »

Na razie własnie nigdzie indziej go nie wystawiam, bo kasy aż tak nie brakuje tylko brak czasu
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Sprzedam zapka

Post autor: Roy »

to tym bardziej :D silniki drożeją w oczach, na portalach ciężko znaleźć coś tanio, a 800 zł za silnik Zapa w stanie X to sporo. Więc jak sprzedasz to nie będziesz już miał :D części też drożeją.
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Sprzedam zapka

Post autor: Fido »

Michał, ja swojego robię już 6 lat.
Odstaw,postoi i dalej do niego wrócisz.
Nie sprzedawaj bo maszyna z piękną linią ci wyszła.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
ODPOWIEDZ