Części do ZAZ 968A

ODPOWIEDZ
struszym
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 30 cze 2011, 22:27

Części do ZAZ 968A

Post autor: struszym »

Mój dziadek miał właśnie taki wóz i zostało się po nim trochę części.
A mianowicie:
- uszczelka pod miskę olejową
- siłownik sprzęgła
- nagrzewnica
- przekładnia kierownicy
- rozrusznik (nowy)
- wahacze z tulejami
- siedzenia
- zespół wskaźników
- stacyjkę z kluczykami
- wycieraczkę (silniczek z ramionami)
- instalacja elektryczna
- uszczelniacze i tulejki gumowe (różne)
- wentylator
Zainteresowani pisać na maila lub na pw. Ceny do uzgodnienia.
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

Ile chcesz za nagrzewnicę i rozruchator?
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
struszym
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 30 cze 2011, 22:27

Post autor: struszym »

Rozrusznik jest całkiem nowy, dziadek przy mnie rozwijał go z ruskiego papieru. Nagrzewnica również jest nie używana, a z tego co słyszałem to w zaporożcu z działającą nagrzewnicą można było jeździć w podkoszulce nawet w duże mrozy:-). Dziadek chce za rozrusznik 300zł, a za nagrzewnicę 200zł. Te ceny mogą podlegać minimalnym zmianom. Zainteresowani pisać!
Ostatnio zmieniony niedziela, 3 lip 2011, 15:35 przez struszym, łącznie zmieniany 1 raz.
Juras
Zapomaniak
Posty: 207
Rejestracja: czwartek, 25 lis 2010, 23:58

Post autor: Juras »

Cena zaporowa.Proponuję zajrzeć na alledrogo ,lub Gościa z PIŃCZOWA, który ściąga części,ceny ma niższe.
struszym
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 30 cze 2011, 22:27

Post autor: struszym »

Jeśli jest ktoś zainteresowany na poważnie to proszę się zgłaszać, podam numer Dziadka i z nim może bezpośrednio ustalać cenę. Części są nowe ale jak ktoś woli używki za grosze to przecież nie nalegam 8)
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

Pozdrów dziadka.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Juras
Zapomaniak
Posty: 207
Rejestracja: czwartek, 25 lis 2010, 23:58

Post autor: Juras »

Od Gościa z Pinczowa masz tylko nowe części .Ponieważ,ten kolega sprowadza do większości sowietów (aut radzieckich),TYLKO NÓWKI ...............NÓWKI.............NÓWKI.Żle odrobiłeś zadanie .Nie przejrzałeś nawet cen z allegro.Pozdrów Dziadka.
struszym
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 30 cze 2011, 22:27

Post autor: struszym »

Ja przedstawiam ofertę sprzedaży, jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę się zgłaszać. Nie rozumiem postawy Pana Jurasa, który nie ma ochoty do zakupu, a mimo to wtrąca się jak to się mówi: między wódkę a zakąskę. To tak jakby wejść do sklepu zrobić na środku kupę i jeszcze do sprzedającego mieć uwagi!
zaz1200

Post autor: zaz1200 »

struszym pisze:JTo tak jakby wejść do sklepu zrobić na środku kupę i jeszcze do sprzedającego mieć uwagi!
dobre he he ale cena iście zaporowa..cóz trzeba szukac innych lepszych/?/ ofert :))
Juras
Zapomaniak
Posty: 207
Rejestracja: czwartek, 25 lis 2010, 23:58

Post autor: Juras »

KOLEGO.Walisz ceny z kosmosu i stroisz jeszcze "fochy".Przejrzyj wpierw ceny na allegro,i zaproponuj coś sensownego.W tej chwili na allegro jest nowy rozrusznik za 100 zyli,i jak to się ma do Twojej proponowanej ceny.A po drugie TO FORUM KOLEŻEŃSKIE, tutaj sobie pomagamy ,a nie staramy się zedrzeć z kolegi skóry.Przejrzyj alledrogo ,zaproponuj z senem ceny A ODZEW będzie inny.Dla wielu cena Twojego rozrusznika w cenie silnika do remontu TO NIE JEST OKAZJA.
http://www.allegromat.pl/aukcja81208
Przemyśl,porozmawiaj z dziadkiem i zaproponuj COŚ.
CZEKAMY.
zaz1200

Post autor: zaz1200 »

czekamy ale nie nalegamy :) możemy póki co kupić gdzie indziej :) no ale jak cena bedzie dobra to robimy deal :P
struszym
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 30 cze 2011, 22:27

Post autor: struszym »

Podaje numer Dziadka, dzwońcie, negocjujcie, aha i proszę te agresywne komentarze zachować dla siebie!
693034388
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

No to się dziadkowi oberwie... :twisted: :twisted: :twisted:
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
ODPOWIEDZ