Sprzedam Zaza ;/

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Sprzedam Zaza ;/

Post autor: Roy »

Panowie niestety sytuacja życiowa mi się trochę skomplikowała i jestem zmuszony sprzedać zaziorka;/ OPis motocykla: motocykl do poskładania. Zostało do złożenia sprzęgło (kołki się już dotaczają więc lada dzień je odbiorę) i instalacja elektryczna no i dla wymagających lakier do poprawek. Sprzedaje absolutnie po kosztach. Skrzynia zregenerowana poskładana na nowych częściach, dyfer w bardzo ładnym stanie silnik też ok, nowe sprzęgło, uszczelki, rama i przednie zawieszenie w czarnym macie proszkowym (piaskowanie+ ocynk), przednie koło Honda shadow 750 + 4-tłoczkowy zacisk BREMBO od BMW R1100, osprzęt kierownicy Kawasaki ZZR600 (pompa nissin, klamki z regulacją odległości), nowe kierunkowskazy montowane w kierownice, nowe manetki, konsola i spacerówy z kwasówki, błotnik tylni Yamaha Virago 535. Generalnie motocykl trzeba poskładać do kupy (dla czasowych 3 dni roboty) i macie świetny motocykl po kosztach budowy. Dla zainteresowanych foty są w galerii. Jest to wielki niski, szeroki i ciężki drag. Kierownica ma ok 110 cm szerokości, półki ok. 38cm. Konstrukcja bazuje na ramie od emki więc ma piękną rasową linie i trochę komfortu zapewniają suwaki. Cena 5000PLN. Jak coś to pisać na forum czy na gg albo pod nr. kom 509546451. Pozdrawiam Roy
:cry:
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

No stary nie nacieszyłeś się tym moto cóż można powiedzieć ''SZKODA'' nawet nie chce znać powodów bo muszą być poważne skoro tak szybko zdecydowałeś się go opchnąć pomimo tego że byłeś taki w niebo wzięty jak go nabyłeś i nie jeden z nas cieszył si e razem z Tobą
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Post autor: Roy »

jak to mówią życie to nie bajka i nie głaszcze nas po jajkach;/ póki co trochę ogarnąłem sytuacje zazior póki co ocalał kosztem Hondy i pewnie w niedługim czasie Pannoni :cry: tymczasowo sprzedaż zawieszam ale ogłaszam sprzedaż Pannoni więc dajcie znać jak coś.
A biker`s work is never done...
ODPOWIEDZ