sprzedam zapa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stany42
Zapomaniak
Posty: 33
Rejestracja: wtorek, 9 wrz 2008, 09:45
Lokalizacja: Warszawa

sprzedam zapa

Post autor: stany42 »

Ogłaszam wszem i wobec, że mój kumpel chce sprzedać zapa którego foty są w naszej galerii- to taka złota maszyna w stylu cruiser. Piszcie na bodys5@wp.pl lub tel. 504 98 52 93
Awatar użytkownika
Zapor1200
Zapomaniak
Posty: 214
Rejestracja: niedziela, 4 sty 2009, 10:05

Post autor: Zapor1200 »

Stany wklej zdjęcie albo daj namiar która to maszyna!!!!!
....nie ma nic piękniejszego od motóra oprócz innego motóra!!!!!!!
Awatar użytkownika
stany42
Zapomaniak
Posty: 33
Rejestracja: wtorek, 9 wrz 2008, 09:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: stany42 »

Właśnie w tym problem- nie mam foty ale w zakładce na naszym forum gdzie pokazane są wszystkie zapy z netu to taka złoto-zółta maczyna stojąca przed garażem .

Dodane po 5 minutach:

no- wreszcie znalazłem ... Obrazek
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Kiedyś przymierzałem się do kupna tego zapa ale jakoś nie wyszło.
Był na allegro.
Opis z aukcji.

Mojego wyceniam na 5500zł. Krótki opis: tył miękki od ruska, szerokie półki - własna knstrukcja, dtfer - 10/36, skrzynia - szybka 4+wsteczny, gaźnik - Fiat Tipo, hamulectył - Plonez, przód - podwójna tarcza - japończyk, felgi - 16" zwężane od Żuka, przednia piasta toczna - 36 szprych, tył dyfer 55szprych. Jestem drugim właścicielem.
Motor jest zarejestrowany na Hondę CB 900F z 1980r. Jak wspminałem tył jest miękki i dobrze się prowadzi. Problemem przy takiej masie i wielkości jest zwrotność. Jeśli chodzi o silnik, to praca bez zarzutów, nie ma żadnych stuków, klekotania itp. ( na motobazarze był gość, który swego czasu naprawiał Zapy - nie miał zastrzeżeń). Skrzynia od ruska, jak pisałem wcześniej szybka 4+wsteczny, biegi wchodzą. Wtym sezonie przejechałem tylko ok. 100km. Na rozruch bo jeżdż innym. Przy ruszaniu odczuwa się szarpanie na dyfrze, może ma jakiś luz. Tego nie sprawdzałem, może przyszły właściciel się tym zajmie. Mam do niego drugi rozrusznik, komplet uszczelek i nowych panewek.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
ODPOWIEDZ