Zap

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Zap

Post autor: zapek-1974 »

Sprzedam mojego zapa po kosztach i tylko tutaj na forum za te pieniądze. Cena 12000 bez targowanie. Zapek na nowe sprzęgło przebieg 20 km tarcz miękka , nowa przekładnia przedniej około 100 km . Do zrobienia przy zapie jest wyciek z pod jednej głowicy . Zdjęcia do obejrzenia w galerii "moje zapki"
https://youtu.be/npKlM1F5OjY
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Zap

Post autor: Fido »

Ale prowokujesz.
Spać po nocach nie będę.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: Zap

Post autor: Błażej »

Wziąłbym. Bardzo chętnie. Ale mi właśnie porządny kontrakt raczej na 100% spierdolił sprzed nosa. A właściwie dziwnym trafem odzyskał go koleś, który go wcześniej porzucił... Wkurwiony jestem okrutnie.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: Zap

Post autor: zapek-1974 »

Nie było chętnych, a ściślej mówiąc zdecydowanych na już więc promocja wygasła. NIE AKTUALNE !!!
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Zap

Post autor: Fido »

No i gut.
Został w Twoich rękach.
A już się bałem że stracę 12 koła papieru. :sm
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: Zap

Post autor: Błażej »

No i kontrakt na 87 tysi netto poszedł się przysłowiowo jebać. Bo się pieprzony koleżka prezesa nawrócił na pracę. Do tego mam takie zapalenie oskrzeli, że ledwo oddycham. Jedyne co, to test na koronawirusa wyszedł negatywnie.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Zap

Post autor: Fido »

87 tysi za co ???
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: Zap

Post autor: Błażej »

Instalacja elektryczna, pożarowa i alarmowa w budynku wielomieszkalnym. 40 mieszkań plus klatki plus korytarze plus cztery lokale użytkowe.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
ODPOWIEDZ