wal korbowy

ODPOWIEDZ
jabol
Zapomaniak
Posty: 73
Rejestracja: środa, 5 lis 2008, 22:46
Lokalizacja: Tczew

wal korbowy

Post autor: jabol »

panowie ratunku,hilfe,help !!! potrzebuje walu korbowego jakiegos w miare sprawnego,albo nominalnego do szlifu.na moim wale obrocilem panewke nie wiedziec czemu i tak jeszcze jechalem ze 20 kilo z walaca korba.jeszcze walu nie wymontowalem,ale strach sie bac co z nim bedzie.korba ma luz osiowy z 5 mm i chyba wal nadaje sie juz tylko na zyletki.piszcie co macie i ile kasiury
od jazdy na sztywniaku kregoslup mi zara wybuchnie!!ma ktos odsprzedac takowy bo jak nie to eutanazja!!! ałałaaaaa
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Mam jeden ale też padaka, :(
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
zwierzak6
Zapomaniak
Posty: 90
Rejestracja: piątek, 5 wrz 2008, 21:46
Lokalizacja: Otwock

Post autor: zwierzak6 »

jabol w sobote będę w domu to sprawdzę czy mam jakiś.. tylko powiedz czy na wale ,bolce od koła zamachowego masz oryginalne czy powiększane..
jabol
Zapomaniak
Posty: 73
Rejestracja: środa, 5 lis 2008, 22:46
Lokalizacja: Tczew

Post autor: jabol »

zwierzak kolki mam oryginalne tych akurat nie przerabialem.zerknij za walem,bo mam caly silnik do kupienia,a ja potzrzebuje tylko wal bo i tak bede go dawal do wywazenia wraz z kolem zamachowym.
od jazdy na sztywniaku kregoslup mi zara wybuchnie!!ma ktos odsprzedac takowy bo jak nie to eutanazja!!! ałałaaaaa
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

W razie jakby też dam radę jakiś znośny wyczarownicować. Wały Zapka mają przewidziany tylko jeden szlif. Jakbyś dostał nominał proponuję zrobić szlif i nowe panewki założyć.
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
jabol
Zapomaniak
Posty: 73
Rejestracja: środa, 5 lis 2008, 22:46
Lokalizacja: Tczew

Post autor: jabol »

no wlasnie szukam albo nominalnego w znosnym stanie chociaz srodkowa podpora drastycznie szybko sie w nich wyciera,albo nominal do szlifu bo panewki na szlif ma moj znajomy.prosze poszukajcie w szpargalach moze cosik sie znajdzie
od jazdy na sztywniaku kregoslup mi zara wybuchnie!!ma ktos odsprzedac takowy bo jak nie to eutanazja!!! ałałaaaaa
Awatar użytkownika
zwierzak6
Zapomaniak
Posty: 90
Rejestracja: piątek, 5 wrz 2008, 21:46
Lokalizacja: Otwock

Post autor: zwierzak6 »

siema jabol, jak tam? masz już wał?
jabol
Zapomaniak
Posty: 73
Rejestracja: środa, 5 lis 2008, 22:46
Lokalizacja: Tczew

Post autor: jabol »

wlasnie caly czas szukam jakiegos bo zara swieta i sylwester,potem walentynki i dyngus,a ja mam pol sprzeta do zrobienia.wybuchlo mi wszystko.chyba za intensywnie go eksploatowalem,a czas ucieka a ja daleko w polu z robota!
od jazdy na sztywniaku kregoslup mi zara wybuchnie!!ma ktos odsprzedac takowy bo jak nie to eutanazja!!! ałałaaaaa
ODPOWIEDZ