Mechanika potrzebuję

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michał
Zapomaniak
Posty: 123
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 22:39
Lokalizacja: Gliwice

Mechanika potrzebuję

Post autor: Michał »

Witam nie rozpisując się chciał bym zrobić porządek z silnikiem tj. uszczelnić skrzynię dopracować zapłon (przerobić na elektroniczny) wyprostować koło napędzające pasek oczyścić i pomalować, poszukuję mechanika w okolicach śląska. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 9 lip 2015, 10:25

Re: Mechanika potrzebuję

Post autor: Robert »

mnóstwo roboty nie zawracaj sobie czterech liter [szkoda kasy] a jak nie kup to moje wszystko już tak jak chcesz.
Pozdrawiam PWM
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: Mechanika potrzebuję

Post autor: Błażej »

No patrzcie, jaki marketingowiec się znalazł... Co jeszcze ciekawego napiszesz?
Michał, z zapłonem mogę ci pomóc. Określ się, jak to widzisz. Jaką wersję zapłonu byś chciał?
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Mechanika potrzebuję

Post autor: Roy »

Błażej, wrzuć na luz, kolejny forumowicz którego atakujesz za nic. Zbudował samodzielnie więc pewnie już wie że nie warto, my pewnie też dojdziemy do tego samego wniosku.
A biker`s work is never done...
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: Mechanika potrzebuję

Post autor: Błażej »

Jakby Michał chciał kupić, to by napisał, że chce. Ale szuka kogoś do pomocy. Wciskanie się ze swoją ofertą tylko po to, by się pojawiła w jak największej ilości miejsc, jest co najmniej niesmaczne. Aktualnie są trzy aktywne wątki. Dwa o sprzedaży tego motocykla. I trzeci już też, choć tyczył ZUPEŁNIE czego innego.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Mechanika potrzebuję

Post autor: Roy »

Spójrz na to może z pozycji dobrej rady od Roberta, może niekoniecznie miał to na uwadze żeby zareklamować w każdym miejscu swój sprzet. Bo czasem faktycznie lepiej kupić już bazę do modyfikacji, niż rzeźbić samemu bo wiadomo ile kosztują usługi ślusarskie :D
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
Michał
Zapomaniak
Posty: 123
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 22:39
Lokalizacja: Gliwice

Re: Mechanika potrzebuję

Post autor: Michał »

Panowie. Witam po dłuższej przerwie, prawdę powiedziawszy to mnie właśnie zniechęciło do forum, strasznie jakoś podchodzą niektórzy agresywnie do niektórych zagadnień pamiętam gościa od wtrysku i zajebistego zapa dostał bana, później jakiś chciał kupić zapa też to zgaszono. Błażej marihuanę się pali a nie wstrzykuje :P Myślałem że forum jest po to żeby otwierać się na ludzi zamiast zachęcać mam wrażenie że zamykamy się hermetyczne jak jakaś niby elita. Posty :hang naprawdę myślisz że na tym mi właśnie zalezy. Ja wciąż uważam że warto i nigdy nie chciałem sprzedać swojego zapa. Co do przeróbek brak czasu miejsca i brak doswiadczenia. Chciałem podgonic z robotą ale ok znajdę na własną rękę dzięki za nic
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Mechanika potrzebuję

Post autor: Fido »

Michał, co do gościa od wtrysku to pisałem z nim na PW.
Dostał bana bo nie stosował się do moich zaleceń.
Mało tego, obrażał mnie więc nie miałem innego wyjścia jak go usunąć.

Po drugie zawsze możesz mi zgłosić posta, forumowicza lub coś co ci się nie podoba.
Od tego tu jestem.
Nie ma się co obrażać tylko pisać, dyskutować i nie brać wszystkiego serio :nod
Bo zostało Nas kilka osób które cośkolwiek skrobią na tym forum.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
zaz1200

Re: Mechanika potrzebuję

Post autor: zaz1200 »

"nie ma co się obrażać", no chyba że obraża się admina, wtedy ban spox
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: Mechanika potrzebuję

Post autor: Błażej »

Michale, zauważ że zadeklarowałem pomoc w sprawach elektrycznych. Napisz, zadzwoń, pogadaj ze mną, to przekonasz się, jak się ze mną współpracuję. Albo zapytaj tych, co się ze mną kontaktowali... Zarzucasz mi zniechęcanie. Ale zauważ po raz drugi, że bardzo chętnie dzielę się swoją wiedzą z innymi, ale też oczekuję od innych tego, że podzielą się chętnie swoimi dokonaniami. Taka wymiana barterowa wiedzy, myśli, osiągnięć. Akurat tamten człowiek od wtrysku, choć tworzył bardzo ładne maszyny, to pojawiał się na forum w formie "patrzcie i podziwiajcie, jaki jestem zajebisty". Nie odpowiadał na pytania, nie był chętny do choć minimalnego podzielenia się konkretnymi opisami. Czyli prezentował ładne obrazki. A te, to sobie można w google znaleźć. Rozmawiałem o tym z Fidem. Fido prosił go też o inne rzeczy na PW, co spotkało się z agresją z drugiej strony. Bo akurat ja, to sobie mogę tu potupać. Niemniej, z racji wieloletniej praktyki udziału w forach, w tym pełnienia funkcji moderacyjnych, w 9 na 10 przypadków jestem w stanie wyłapać handlarzy, "domokrążców", kombinatorów i tych, którzy twierdzą że "nie da się, ale bardzo chcesz, to możesz to u mnie kupić". Czyli jednak się da, ale wolą na tym zarobić. Jestem otwarty na ludzi, ale ta znajomość powinna przynieść obopólne korzyści, choćby miała to być jedynie rzetelna dyskusja, do której zawsze jestem chętny.
PS. Oferta pomocy w sprawach elektrycznych cały czas otwarta.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Mechanika potrzebuję

Post autor: Roy »

Błażej, masz rację ale intencje to jedno a forma to drugie. Byle kto się pojawi na forum, staje pod ostrzałem pytań na dzień dobry, jak na przesłuchaniu. Człowiek nie zdążył pobyć, poczytać z czasem sam by się podzielił. Może żeby uniknąć spin z tego powodu, bo innym stałym użytkownikom to też przeszkadza, fido wprowadź ankietę przy rejestracji konta "od czego przekładnia, od czego dyfer, od czego sprzęgło, od czego koło etc."

Robi się burdel na forum przez to, bo o każdej części motocykla jest wątek, z czasem by ktoś dopisał swoje uwagi w odpowiednim wątku a tak to cały dział mechanika i nasze maszyny zamyka się w powitalni. Tyle ode mnie.
A biker`s work is never done...
ODPOWIEDZ