Dokumentacja dyfra 10

ODPOWIEDZ
mancin
Zapaleniec
Posty: 315
Rejestracja: środa, 11 lut 2009, 09:44

Dokumentacja dyfra 10

Post autor: mancin »

Kupię dokumentację/rysunek techniczny dyfra 10x32 (3,2) . Może być oczywiście w wersji elektronicznej .
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

A samo kupno dyfra nie starczy ?

Sorry że pytam ale po diabła ci plany i rysunki techniczne.
Czyżbyś miał chęć na produkcję masową ?
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
mancin
Zapaleniec
Posty: 315
Rejestracja: środa, 11 lut 2009, 09:44

Post autor: mancin »

Tak, tylko 10x32nigdzie nie można dostać , 10x36 na kazdym bajzlu i na allegro pełno a tego co ja chce nie ma . Jezeli wiesz gdzie albo masz to chętnie kupię.
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Jeśli chodzi o same zębatki czyli atak i wieniec to wystarczy dać do dobrej firmy która coś takiego dorobi z lepszego materiału i lepiej to utwardzi.
Nawet u mnie przy ukrainie nie ma z tym problemu.
Dajesz na wzór a otrzymujesz lepsze.

Niestety rysunków tech. nie posiadam.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
mancin
Zapaleniec
Posty: 315
Rejestracja: środa, 11 lut 2009, 09:44

Post autor: mancin »

Mówisz,że jak dam fachowcowi powiedzmy ósemkę to dobry fachmen zrobi na jej podstawie inne przełożenie? W sumie to nie wpadłem na to...
Znalazłem warsztat i panowie sprawiali korzystne wrażenie (gadka właśnie o utwardzaniu itp) .
Jeszcze z innej beczki- nie chce mi się rozbierać koła i dyfra które dopiero co poskładałem tylko dlatego ,żeby pokazać to w warsztacie (mój napęd to k-750 i dniepr) . Mam drugi dyfer ,ale z innym deklem (taki ze sprężyną -chyba od m-72) Te tryby mają jednakowe wymiary we wszystkich dyfrach na przestrzeni lat?
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Ależ oczywiście że dorobią no i nawet z lepszego materiału i lepiej to utwardzą niż ta ruska plastelina oferowana na aledrogo.

Kurde nie pamietam ale nawet jaca oferował szybką czwórkę robioną w PL (droższą ale o wiele lepszą niż z rosji).
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

Szukałeś informacji na redmotorzach albo na kolyasce? Ewnetnualnie na oppozicie, dnepromoto i innych?
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
mancin
Zapaleniec
Posty: 315
Rejestracja: środa, 11 lut 2009, 09:44

Post autor: mancin »

Przeglądnąłem trochę fora, wiecie jak to jest z tymi woźnicami od ruskich sprzętów -zwykła 10 jest tam odradzana a co dopiero 3,2 i mniejsze
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

Tu masz trochę informacji:
http://dnepromoto.com/transmissiya/glavnaya-peredacha/
jest też forum.
I tu coś:
http://uraldnepr.ru/index/0-116
http://uraldnepr.ru/index/0-97


PS. KURWA! Co to znowu za zabezpieczenia z recaptcha?!?
ODPOWIEDZ