Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

ODPOWIEDZ
Zalo
Zapomaniak
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 14 wrz 2017, 14:23

Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: Zalo »

Jak w temacie jeżeli ktoś miałby skrzynię do Dniepra ze wstecznym bez komina w przyzwoitym stanie to z chęcią odkupiłbym lub jeżeli miałby ktoś nówkę sztukę to biorę w ciemno :szud1
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: Fido »

Patrzaj na aledrogo.
Ostatnio dałem za takową 650 zł.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Zalo
Zapomaniak
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 14 wrz 2017, 14:23

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: Zalo »

Też widziałem za 650 a teraz tego znaleźć nie mogę kojarzę że był to koleś z Ukrainy jeżeli myślimy o tym samym, znalazłem jedną za 800 ale trochę mi to przydużo :sm , jak sie pojawi znowu to biorę :szud1
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: Błażej »

Nie myśleliście o skrzyniach z jakiś rzetelniejszych motocykli? BMW, Moto Guzzi, gold wing, inne. Wiem, że cena będzie wyższa niż dnieprowej, ale jednak jakość zdecydowanie lepsza. No i może dojść konieczność dołożenia dyfra do kompletu, ale i tu same zalety.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Zalo
Zapomaniak
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 14 wrz 2017, 14:23

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: Zalo »

Wiem że byłyby o niebo lepsze skrzynie tego typu ale dla mnie maja one swój urok i jak rusek to rusek :sm
Zalo
Zapomaniak
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 14 wrz 2017, 14:23

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: Zalo »

Temat nieaktualny, nowa skrzynia zalozona i wszystko dziala spox
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: Fido »

Jak po niedzieli będzie niesprzyjająca pogoda to rozbieram swoją i montuję szybką trójkę i czwórkę.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Zalo
Zapomaniak
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 14 wrz 2017, 14:23

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: Zalo »

Fido a jak zalozysz szybkoe 3 i 4 to nie bedzie zbyt duzego przeskoku miedzy 2 a 3?.
Znalazlem w moim garazu stary dyfer 9 i na nim pojezdzilem i jest duzo lepiej, wiec zamowilem od kobitki z Krakowa dyfer 10 kijowskiej produkcji i mysle ze ta 10 juz mi wystarczy.
Zmodyfikowalem tez wysprzeglik zakladajac lozysko igielkowe zamiast tych kulek i sprzeglo jest jak w japonczyku :szud1
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: Fido »

Też mam na igiełkach.

Co do przeskoku z 2 na szybką 3 to prawdę mówiąc nie wiem.
Rozbiorę to policzę i się okaże.
Najwyżej na dwójce się go bardziej rozpędzi.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
3A3
Zapomaniak
Posty: 28
Rejestracja: niedziela, 20 gru 2015, 18:46

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: 3A3 »

Cześć,jeżeli się moge wtrącic to nie macie sie czego obawiać i zakładajcie to co najszybsze.Ja mam u siebie 1 i2 standard,w miejsce 3 zwykłą 4 a w miejsce 4 szybka 1do 1 i do tego dyfer 10 na 32. Na takim przełożeniu można spokojnie jechać 100-110 km/h.Z 2 na 3 zmiany sprzet prawie nie czuje,gorzej jest z 3 na 4 ale tragedii też nie ma a i jazda z prędkością 60 na ostatnim biegu nie sprawia problemu
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: Roy »

Pamiętajcie o dorobieniu sobie twardszych wysorzęglików :) Swego czasu można było kupić na forum kolyaska.
A biker`s work is never done...
Zalo
Zapomaniak
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 14 wrz 2017, 14:23

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: Zalo »

Ja akurat dostalem lozysko igielkowe z bieżniami wiec nie ma problemu.
Kto Wam dorabia linki lub gdzie mozna kupic porzadne, bo kupowalalem na allegro i niby dobrej jakosci ale zadna nie wytrzymala wiecej jak pare kilometrow, zawsze sie zerwie na zaprasowaniach i po swojemu je zaprasuje ale to jest tylko dorazne i tak sie zerwie.
Jak ktos moze prosze o wskazowki.
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: zapek-1974 »

Może pomyśl o hydraulice, dużo lżej i nigdy się nie zrywa. Na alliex.... Można kupić fajny zestaw na kiere za parę groszy. Ja swojego kupiłem na Łodzi ,osprzęt od Harleya który wygląda i działa.
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Skrzynię ze wstecznym Dniepr kupię

Post autor: Fido »

Ja kupiłem linkę w niemcowni,jakaś chińska produkcja i nie zerwała mi się odkąd zacząłem Zapem jeździć.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
ODPOWIEDZ