Pompę oleum nową zakupię.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Pompę oleum nową zakupię.

Post autor: Fido »

Jak w temacie.
Nówkę nie śmiganą.
Ktoś ?
Coś ?
Za ile ?
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Pompę oleum nową zakupię.

Post autor: Roy »

Ciężki temat :P nigdy nie spotkałem. Lepiej kostkę brązu, koła zębate z żuka (można kupić tanie, nowe zestawy) i oddać do kumatego frezera. Może blok dłużej pociągnie przy lepszym smarowaniu.
A biker`s work is never done...
greg
Zapomaniak
Posty: 171
Rejestracja: środa, 10 lut 2016, 14:27

Re: Pompę oleum nową zakupię.

Post autor: greg »

https://archiwum.allegro.pl/oferta/zapo ... 33674.html dzwoń .507 634 406 a jak się uda kupić to się pochwal.
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Pompę oleum nową zakupię.

Post autor: Roy »

Gość był ze dwa razy na Łodzi ze stoiskiem, z częściami do Zapa. Mam jego numer i skojarzyłem. Nie mówię teraz o pompie, ale kasa jak za części do Jaguara za niektóre rzeczy, które, pomimo tego co koleś twierdził, nowe nie były na bank. Ale cena za pompę dobra, ciekawe czy wciąż aktualne.

W moim choppie właśnie pompa jest brakującym elementem układanki, poza tym silnik nówka. Generalnie zaobserwowałem, że spośród 7 wałów korbowych jakie mam, 3/4 z nich są wyjechane na korbie od 3 cylindra. Nie analizowałem jeszcze zbyt dokładnie schematu smarowania, ale dziwna przypadłość... Może w nast. miesiącu, jak bd miał lżej z kasą, to kupie koła z Tarpana, Warszawy czy Zuka, zmierzę o ile są większe i oddam na wykonanie korpusu. Odkryłem w tamtym tyg. firmę nieopodal, z przebogatym parkiem maszyn, łącznie ze spawarką laserową, CNC i kilkoma manualnymi obrabiarkami, więc może strzelą takie coś. Z racji tego, jak wyciera się ten blok, dobre smarowanie byłoby kluczowe dla zapa. Wtedy można dołożyć i filtr wymienny (nowa pompa podoła oporom filtra etc.).
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Pompę oleum nową zakupię.

Post autor: Fido »

greg pisze: wtorek, 22 cze 2021, 10:49 https://archiwum.allegro.pl/oferta/zapo ... 33674.html dzwoń .507 634 406 a jak się uda kupić to się pochwal.
Niestety numer nie odpowiada.

Ma się jeszcze odezwać inny sprzedający który ma pompę używkę.
Czekam na sygnał bo na razie urlopuje.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
ODPOWIEDZ