Sprzedam różne części do Zaporożca 968M (1978-1994)

Czyli giełda samochodziarzy
filipmqv
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 13 paź 2012, 17:02

Sprzedam różne części do Zaporożca 968M (1978-1994)

Post autor: filipmqv »

Witam, mam dość nietypowe ogłoszenie: w garażu znalazłem kilka części do ZAZa 968M. Są to:
- 1 prawy i 1 lewy bok auta,
- 1 tylna klapa,
- 2 tylne zderzaki,
- 1 przedni zderzak,
- 2 nowe lampy tylne
- 1 nowa lampa przednia
- 1 lusterko boczne
- 1 klosz (stary typ) tylny śwateł
- 1 klosz (stary typ) kierunkowskaz przód

Oraz kilka części co do których nie jestem pewien (są wypisane na liście pozostawionej przez dziadka, ale nie jestem w stanie stwierdzić, czy to one znajdują się na zdjęciach):
- 1 centr. elektr. (pisownia oryginalna z kartki - prawdopodobnie chodzi o centralną elektrykę)
- 1 migacz
- 1 regulator wycieraczek
- 1 przełącznik świateł

Wszystkie części były częściami zapasowymi, więc nigdy nie zostały zamontowane - z jednej strony są w fabrycznym stanie, z drugiej - nie wiem, czy działają (te mechaniczne oczywiście).

Możliwe, że na zdjęciach znalazły się części, które nie należą do Zaporożca 968M - były razem w kartonie, a ja niestety nie mam pewności co do ich przeznaczenia (chodzi głównie o części wymienione na karteczce). Za taką sytuację z góry przepraszam.

Zainteresowanych kupnem proszę o kontakt. Link to ogłoszenia (zdjęcia i numer telefonu tamże) na Gumtree: http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId= ... c9ffffcf9b" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Sprzedam różne części do Zaporożca 968M (1978-1994)

Post autor: Fido »

Interesują mnie te panewki ,gaźnik, kopułka aparatu i palec rozdzielacza.
Jaka cena ?
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
mucha68
Fan4oo
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 5 gru 2011, 23:35
Lokalizacja: LEGIONOWO

Re: Sprzedam różne części do Zaporożca 968M (1978-1994)

Post autor: mucha68 »

Na zdjęciach nie widzę zderzaka przedniego,jest on cały chromowany,czy z plastikowymi nakładkami.Interesował by mnie cały chromowany ,jeśli to taki to jaka cena?
MUCHA NA OSIE
filipmqv
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 13 paź 2012, 17:02

Re: Sprzedam różne części do Zaporożca 968M (1978-1994)

Post autor: filipmqv »

@mucha68 Być może źle określiłem nazwy - jeśli chodzi o przód to do sprzedania mam tę część w kolorze nadwozia (z otworami na światła), a nie pas chromowany (ten wąski, pod światłami). Jeśli wprowadziłem w błąd, to przepraszam.

Swoją drogą i tak widzę się z osobą zainteresowaną kupnem za godzinę (części: przód, tył i boki) więc jak wrócę to napiszę co zostało.

@fido Części dla Ciebie oczywiście zostawię (w zależności od zaoferowanej ceny).
filipmqv
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 13 paź 2012, 17:02

Re: Sprzedam różne części do Zaporożca 968M (1978-1994)

Post autor: filipmqv »

Nowy link do ogłoszenia na Gumtree - zaktualizowana lista części
(nie posiadam już:
1.Kopułki aparatu zapłonowego
2.Panewek korbowodowych
3.Palca rozdzielacza zapłonowego
4.Motylka aparatu zapłonowego
5.Gaźnika.)

http://poznan.gumtree.pl/c-Samochody-Mo ... Z425406344" onclick="window.open(this.href);return false;
filipmqv
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 13 paź 2012, 17:02

Re: Sprzedam różne części do Zaporożca 968M (1978-1994)

Post autor: filipmqv »

Co jakiś czas odświeżam ogłoszenie:
http://poznan.gumtree.pl/c-Samochody-Mo ... Z444840777" onclick="window.open(this.href);return false;

ale w przyszłości wystarczy wyszukać to ogłoszenie po tytule (w razie wygaśnięcia linka): SPRZEDAM CZĘŚCI DO: ZAPOROŻEC ZAZ 968M m.in. CAŁE BOKI, ZDERZAKI
ODPOWIEDZ