25 i po prawku

Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

25 i po prawku

Post autor: zapek-1974 »

3.06 w Boże Ciało ustrzelił mnie suszarką na lewym pasie podczas wyprzedzania Harleyem w miejscu dozwolonym, wskazało 121 km/h i po prawku na 3 miesiące , ale nieszczęścia chodzą parami. Nakładając na mnie mandat +10 punktów pięknie mnie poinformował, że mam 24 pkt, więc nie ma tragedii pomyślałem.
W lipcu przyszły mi 2 punkty z fotoradaru który ustrzelił mnie w LUTYM ! . W taki to oto sposób pomimo tego, że straciłem cały sezon motocyklowy jakby było tego mało straciłem też całe prawo jazdy kat ABCDE i T . W poniedziałek mam praktyczny na A więc apeluje do wszystkich trzymajcie kciuki bo jest to jeden z trudniejszych egzaminów biorąc pod uwagę moje całe doświadczeni i wszystko to co się z tym wiąże, w pakiecie wszystkie naleciałości z 29 lat praktyki. Masakra.
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: 25 i po prawku

Post autor: Fido »

Dasz radę.
spox
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: 25 i po prawku

Post autor: Fido »

I jak ?
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: 25 i po prawku

Post autor: zapek-1974 »

Uffff qrwa zdałem za drugim podejściem, jest to najtrudniejszy egzamin. A i B już mam w przyszłym tygodniu podchodzę do C i D .
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: 25 i po prawku

Post autor: Fido »

Dasz radę.
Nie bój żaby.
spox
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
ODPOWIEDZ