Uwaga - mamy braci na 4 kołach!

O wszystkim i o niczym
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gomez
Zapomaniak
Posty: 256
Rejestracja: środa, 19 lis 2008, 18:44

Uwaga - mamy braci na 4 kołach!

Post autor: Gomez »

Heja, czytałem sobie właśnie internet, kiedy na literze Z znalazłem interesująco wyglądające forum:

www.zaporozec.fora.pl

Raczkują dopiero, może coś się tam rozkręci, w sumie wiele tam jeszcze nie ma, ale poobserwować nie zaszkodzi.
Powolny jeździec :)
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Forum stoi w miejscu. :cry:
Zajrzałem tam dawno temu i nic się do tej pory nie dzieje.
Więcej posiadaczy motocykli z tym silnikiem niż samych samochodziarzy.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

samochody już rudy zeżarł co sprzyja powstawaniu motocykli, to tłumaczy regresje ;D
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

A ja trochę żałuję, że pociąłem swoją mydelniczkę na żyletki. Cóż to było za auto... Żadnym dziurom w drodze się nie dało. Na sam dźwięk silnika inni zjeżdżali z drogi. I miałem fajne plany na przeróbkę tego cuda... I jakby takim czymś pojechać sobie gdzieś w cywilizowaną Europę, to efekt zaskoczenia murowany :D
mancin
Zapaleniec
Posty: 315
Rejestracja: środa, 11 lut 2009, 09:44

Post autor: mancin »

pojawiaja się zazy, trochę ich stało w garażach tych, co w 80'tych latach mieli 60-parę lat i teraz wnuki odkrywają auto. Ja mam dwa, jeden A drugi M . Uszatek ma właśnie załatwiane żółte papiery , jeździłem nim po mieście - wrażenie na ludziach jest niesamowite, okazują palcami, machają , chyba Porsche nie robi takiego zainteresowania jak Zaz ....a może to kwestia dziurawego tłumika? :D
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

Ja pamiętam jak po mieście jechał uszaty bardzo powoli, a silnik grał jak poezja, każdy by mu dawał przynajmniej z 2 litry więcej niż ma :D
ODPOWIEDZ