Siedze w pracy nudze sie i kombinuje...

O wszystkim i o niczym
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sylwunio
Wydumkowicz
Posty: 20
Rejestracja: sobota, 16 maja 2009, 20:12

Post autor: Sylwunio »

kombinuje nad mozliwoscia zastosowania silników samochodowych w motocyklach: tak siedze dumam kombinuje i sobie o trabancie 601 przypomniałem :) no i znalazłem ze juz dawno ktos wymyslił moto z trampka :P

http://www.eurospares.com/graphics/trabscr1.jpg

dodatkowo silniki wartburg syrena (był kiedys artykól o moto z syrenki w ŚM) ale sadze ze raczej w formie ciekawostek niz motocykli do jazdy...

ps. jak czlowiek ni ma co robic to ma głupie pomysły :P

Dodane po 3 minutach:

http://dirtbike.off-road.com/dirtbike/d ... 925/24.jpg
nie ma boga jest motór !
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Na tym Trabancie to zapier....la aż nie do wiary. Znajomy to popełnił i jestem pod wielkim wrażeniem. Po prostu odrzutowiec ;)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

Jest/było przecież kilka maszyn seryjnie wyposażanych w silniki samochodowe: Munch, Hoss Boss, Amazonas. I cała "armia" twórczości jednostkowej. Mniej lub bardziej radosnej :D
Maćko
Wydumkowicz
Posty: 80
Rejestracja: sobota, 11 kwie 2009, 22:58

Post autor: Maćko »

noo i jeszcze o dieslu nie zapominajcie :)
toz to silnik z samochodu.
A co - jak się bawić to się bawić, benzynę wyj.... diesla wstawić !
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

yyyyy yja bym tu jednak napisał jeśli chodzi o silniki samochodów w markach motocykli tak .....Zaz, Munch, Hoss Boss, Amazonas. Przy takiej ilości tych motocykli na tym forum, to uż raczej nie jednostkowa garażowa produkcja i nadmienie, że wiele rozwiązań w naszych motocyklach jest takich samych.
A proposs jeszcze tych zapów..... kolega z pracy mówi że się chętnie założy że mi przywiezie zdjęcie takiego samego motocykla jak mój, a ja mówię ...okej ale jak przywieziesz zdjęcie takiego samego to dam ci mój motor a jak jednak będzie inny to oddasz mi swojego mercedesa 124 ........ a on ... hmm yhh ehhh no może trochę innego ..hahahah
ZAPOR - służba w mundurze
ODPOWIEDZ