Nowa galeria

O wszystkim i o niczym
ODPOWIEDZ
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Nowa galeria

Post autor: marcinsud »

Zmęczony korzystaniem z fotkowej galerii postanowiłem popełnić własną. Z góry piszę, że jeśli naruszyłem jakieś prawa intelektualne etc. to usunę galerie w trybie natychmiastowym :)

Link
www.marcinsud.jalbum.net/zapki
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Super.
Dobra robota.
Uzupełnij ją do końca (tygrysek itp) a wstawie tego linka zamiast mojego z fotosika.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

Z wielką chęcią, ale wydaje mi się, że z fotosika ściągnąłem wszystkie zdjęcia, więc jak masz jakieś dodatkowe to daj linka najlepiej spakowane na rapidshare.com lub inny podobny serwis

Na http://jalbum.net/skins są inne skórki mogę użyć dowolnej która tam jest, by zobaczyć jak działa wystarczy kliknąć "Sample album" pod obrazkiem.
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Brak Tygryska, Gomeza Zaza oraz trajek.
Fajnie by było jakbyś to umieścił w takiej kolejności jak u mnie w fotosiku,twoja galeria jest poręczniejsza i o wiele szybsza.

PS.Podoba mi się skórka MUSHI, cuś podobnego do twojej tyle że w czerni.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

Ok. zrobiłem galerię, z czarnym tłem, dalej na tamtym themie, ale już czarną(dowolnie można kolory zmieniać, bo ten proponowany nie współpracował za bardzo.

Dodałem opcje pobierania zdjęć, pełnego ekranu, oraz pokazu slajdów. Posegregowałem zdjęcia an maszyny z forum i znalezione w Internecie, te znalezione w Internecie podzieliłem na grupy jeśli motocykl miał więcej jak 3 zdjęcia lądował do podkatalogu. Dodałem więcej zdjęć niż jest na fotosiku m.in. z działu na forum "Nasze maszyny" i kilka z własnej kolekcji.

Całość wygląda dość ładnie niestety urosła do 52 MB, a serwis an którym hostowałem pierwszą wersję ma ograniczenie do 30 MB. Więc zwracam się z uprzejmą prośbą o polecenie jakiegoś darmowego hostingu, co by reklam nie dodawał. Założyłem wczoraj konto na freehost.pl wysłałem album na FTP, ale dalej mam

Kod: Zaznacz cały

Not Found
The requested URL / was not found on this server.


Już po wszystkim
http://galeriazapki.cba.pl/
Jutro przeprowadzę małe optymalizacje, bo mimo, że obrazki dostosowują się do rozmiaru okna przeglądarki, to wczytuje się zawsze oryginalny obrazek, a niektóre mają po 800 KB, ale ogólnie galeria działa ;)


Optymalizacja przeprowadzona ;]
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Coś mi ta galeria nie chce chodzić,wolałbym tą z przesuwanymi zdjęciami na BananAlbum,była o wiele szybsza niż obecna oraz bardziej przejrzysta.
Jakby tło było czarne to by była super.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Fido ma rację u mnie też nie chce za bardzo hulać
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

Przeca tło jest czarne panowie, hmm w Firefoksie z zainstalowanym flashem działa. Nic zrobię jeszcze jedną wersję taką jak an początku była czyli wszystko w jednym.

Po problemach z moim netem (router padł) już wysyła się na serwer.
Możliwe, że problemy z działaniem są spowodowane kiepskim serwerem, więc moja prośba o namiary na coś lepszego niż freehost.pl i cba.pl jest dalej aktualna.

http://galeriazapki.cba.pl/prosta/ tu wszystko w jednym podobnie jak na fotosiku, zdjęcia są poustawiane wg. daty
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

Ta ostatnia u mnie działa, tylko że ma jakąś ebaną reklamę centralnie na środku miniaturek. Tak to działa, czy można jakoś sobie z tym poradzić? Drogie bravo pomóż! (uwaga, jestem komputerową dupą, więc proszę o jasne i proste komunikaty :D )
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

Już chyba ostateczna galeria serwer znaleziony. Miesięczny limit transferu 100 GB chyba wystarczy.

http://galeriazapki.host22.com/

Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

Super galeria, naprawde fajnie się ogląda..... ale brak jeszcze jednej fotki tam... wzoru do budowy mojego zaza. Obrazek
ZAPOR - służba w mundurze
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

ok za jakiś czas (ok. 2 tyg.) dodam jak nazbiera się trochę zdjęć
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Link juz jest dodany w dziale Galeria :D
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

:oops:
Jeee, mój amerykancki kozak je pierwszy :)
Ale miło mi się zrobiło, tak otwieram nową galerię a tu BAAACH!!! "Jaki fajny zapek" myślę, aaa to mój ;D
Galeria super działa, świetna pomysła ;)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

Zdjęcia posortowałem wg daty, bo tylko w takim ułożeniu nie rozjeżdżały się zbytnio. Nie wiem dlaczego, ale u mnie twój Kozak nie jest pierwszy :) Choć jest jednym z najbardziej wypasionych, jak nie najbardziej wypasionym zaporem jakiego widziałem.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

NO JAK TO??? Chyba masz wyszukiwarkę zepconą ;P Hehehe, no ale poważnie, bardzo dobry pomysł z tym i świetnie działa, szybko przede wszystkim ;)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

Dodałem nowe zdjęcia i zrobiłem porządek, teraz wszystko jest tak samo jak na fotosiku w albumie Fido

http://galeriazapki.host22.com/

zdjęcia można pobrać klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając "download image"
Awatar użytkownika
i_luciferi86
Zapomaniak
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 10 sie 2009, 22:58

Post autor: i_luciferi86 »

nie pytajcie z kad ta fota:D Obrazek
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Ale masz fajne wydechy :D

PS.Na dniach dorzucę jeszcze parę fot do galerii na picassa i dam ci znać Marcin,to uzupełnisz swoją.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

ja wiem skąd jest to moto! Wyjechało z garażu obok ;D
Awatar użytkownika
i_luciferi86
Zapomaniak
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 10 sie 2009, 22:58

Post autor: i_luciferi86 »

:) to nie moj zap....:P zdjecie z nk znajomego... sam nie wiedzialem ze ma....
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

ale błotnik ma cosik jak twój, zbiorniczek też kształtem podobny.
ODPOWIEDZ