Propozycja spotkania

Zloty,bazary i co ciekawsze wydarzenia
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Mozna,jak najbardziej.
Podeslij mi tresc na PW to wysle.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Wiadomosc rozeslana. :D
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
koczu
Zapomaniak
Posty: 69
Rejestracja: czwartek, 26 lut 2009, 21:17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: koczu »

Kurde ucieszyłem się ze spotkania ,ale do Szklarskiej to mam 500 km :oops:
szkoda ,................
Przemyślcie to jeszcze ,może gdziś centralna polska ,była by dobrym punktem .
Pozdrawiam serdecznie .Koczu
Idę naprzód, do celu.
Drogi mej nie wytyczy
Ni głos werbla, ni cytra,
Póki starczy mi siły,
Idę po następne pół litra.!!
oldtimer
Zapomaniak
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 6 sty 2009, 22:24

Szklarska Poreba

Post autor: oldtimer »

Witam Wszystkich po dluzszej przerwie...tak sie sklada ze akuratnie bede w Polsce w tym czasie...tyle ze zapa nie odpalalem juz dobry rok i nie wiem co wyjdzie po takiej przerwie (bateria, przewody paliwowe, moze pompka?). W sumie to do Szklarskiej mam 150 km, wiec rzut beretem. Nie obiecuje ale postaram sie...
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Post autor: Roy »

ja się niestety nie wyrobie z zarejestrowaniem zapa ;/ ale postaram się podjechać czymś innym :D
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
zapaleniec84
Zapomaniak
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 5 cze 2009, 22:57

Post autor: zapaleniec84 »

Ja mam do Szklarskiej 680 km takze nie wiem czy dam rade. Motór nie skończony jeszcze i nie zarejestrowany,tymczasowo na tablicy od Zetora jeżdze. ewentualnie od jakiejs wski bym przykręcił ale nie wiem czy nietestowanym sprzętem tyle km na raz mi wyda. :cry: :(
Maćko
Wydumkowicz
Posty: 80
Rejestracja: sobota, 11 kwie 2009, 22:58

Post autor: Maćko »

Ja do Szklarskiej mam niedaleko - 350 - 400km ale niestety termin absolutnie mi nie pasuje.
Niestety mnie nie będzie.
A co - jak się bawić to się bawić, benzynę wyj.... diesla wstawić !
zapek29
Zapomaniak
Posty: 49
Rejestracja: środa, 25 mar 2009, 12:55

rrrr

Post autor: zapek29 »

Witam i mnie też nie będzie .Zap jeszcze nie skończony i nistety praca.
zapek 29
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

to może niech sie wypowiedzą ci którzy będą tak jak Ja będziemy wiedzieć na czym stoimy
oldtimer
Zapomaniak
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 6 sty 2009, 22:24

Post autor: oldtimer »

Mnie po mału rozmywa się również ten wyjazd do szklarskiej...Mam za to inna propozycję. Jeśli ktoś będzie leciał autostradą A4 na tę impreze np. ktoś z Katowic na białym zapie, lub ktos mieszka w okolicach wroclawia np. zapor1200, możecie zachaczyc o mnie chociaż na 5 minut. Dużo czasu nie stracicie bo mieszkam od zjazdu z A4 6 kilometrów, a następna okazja zeby sie spotkac będzie pewnie dopiero w przyszłym roku. Ja za 1,5 tyg wyjeżdżam z kraju wiec konczę sezon w PL. Jeśli więc ktoś ma ochotę zrobić sobie krótki przystanek to zapraszam. Moj nr. 605 378 779
Awatar użytkownika
Zapor1200
Zapomaniak
Posty: 214
Rejestracja: niedziela, 4 sty 2009, 10:05

Post autor: Zapor1200 »

Ja z powodu spraw zawodowych i jak pogoda dopisze przyjadę do Szklarskiej w sobotę pod wieczór, na razie wyjazd na 100%.Powiedz mi Oldtimer gdzie dokładnie mieszkasz bo w pobliżu Środy Ślaskiej od Katowic za Wrocławiem.Jak by to było gdzieś nie daleko mnie a z podanej przez Ciebie odległości do Szklarskiej tak wynika to z miłą chęcią Cie nawiedzę :D
....nie ma nic piękniejszego od motóra oprócz innego motóra!!!!!!!
oldtimer
Zapomaniak
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 6 sty 2009, 22:24

Post autor: oldtimer »

Mieszkam niedaleko Oławy
Ostatnio zmieniony środa, 26 sie 2009, 21:50 przez oldtimer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zapor1200
Zapomaniak
Posty: 214
Rejestracja: niedziela, 4 sty 2009, 10:05

Post autor: Zapor1200 »

Jak przebiegają przygotowania do spotkania,wszak mało czasu już pozostało.Jaca jak Twój wyjazd jest aktualny do zarzuć mi swój nr tele,jak już przyjadę do Szklarskie to muszę się jakoś z Tobą skontaktować.My wybieramy się kilkuosobową grupą,jakieś 7 maszyn!
....nie ma nic piękniejszego od motóra oprócz innego motóra!!!!!!!
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

No ja odpadam niestety :( . Remont mieszkanie
Awatar użytkownika
Zapor1200
Zapomaniak
Posty: 214
Rejestracja: niedziela, 4 sty 2009, 10:05

Post autor: Zapor1200 »

No i totalna kicha! W czas wyjazdu i całą noc lało jak z cebra a szkoda bo wszystko było przygotowane :(
....nie ma nic piękniejszego od motóra oprócz innego motóra!!!!!!!
Awatar użytkownika
Zapor1200
Zapomaniak
Posty: 214
Rejestracja: niedziela, 4 sty 2009, 10:05

Post autor: Zapor1200 »

Jak wyżej Totalna Kicha :evil: Sezon praktycznie minął a do spotkanie niestety nie doszło,a szkoda, naprawdę szkoda. Pozostaje mieć nadzieję,że przyszły rok będzie bardziej sprzyjający. W każdym bądź razie temat spotkania jest otwarty i będę starał się go pilotować.Proszę o przemyślane propozycje miejsca i terminu spotkania :!:
....nie ma nic piękniejszego od motóra oprócz innego motóra!!!!!!!
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Wygląda na to, że centralna polska to jednak najlepsza lokalizacja. Jeżeli pasowałby Śląsk to jestem w stanie przygotowac fajne miejsce na terenach ośrodka wypoczynkowego w Jaworznie przy jeziorze Sosina. Jest tam pole namiotowe i miejsce na ognisko, jest jeziorko, mozna się pokąpac. W sezonie też można się wybrac na Bieszczady całą grupą ale znów chłopaki z północy będą marudzic, i słusznie:/
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Jaca tak czy siak to zawsze sie ktoś znajdzie kto będzie marudził więc bierz to na garb i organizuj spotkanie chętni niech sie wypowiadają to zobaczymy ilu nas będzie ja się w każdym razie piszę i postaram się zwlec ze sobą trzech zapomaniaków na swoich rumakach . Mam nadzieję że nie skończy sie to tym razem na gadaniu tylko na wspólnych pogaduchach przy gorzałce . Jaca ustal termin napisz co i jak bo czas działa na naszą nie korzyść.
Maćko
Wydumkowicz
Posty: 80
Rejestracja: sobota, 11 kwie 2009, 22:58

Post autor: Maćko »

Ja się piszę - czy śląsk - czy centrum - niema problemu.
Jedynie wcześniej z miesiąc musze wiedzieć .
A co - jak się bawić to się bawić, benzynę wyj.... diesla wstawić !
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

No to odkopuję dinozaura coby ustalić jakieś ramy. Mam taką propozycję, niedługo będziemy robili rozpoczęcie sezonu. Impreza jest kameralna i zostaje na niej naprawdę śmietanka towarzystwa, ludzie, którzy wiedzą że pod plastikiem się kręcą mechanizmy, miłośnicy i wydumkarze. Impreza odbywa się w Mikołowie, terminu jeszcze nie znam. Proponuję pierwszy zlocik na tej imprezie bo nie jest to żadna masówka i atmosfera jest mocno Junakowo, iwanowo dziwaczna. Myślę, że wjazd dla zaporożców załatwię free. Są koncerty, konkurencje itd.

Kto by był zainteresowany?
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Zapor1200
Zapomaniak
Posty: 214
Rejestracja: niedziela, 4 sty 2009, 10:05

Post autor: Zapor1200 »

Ja bym się pisał,tylko ważny jest termin.Mam już plany na ten sezon praktycznie dopięte i nie wiem czy będę miał okienko :(
....nie ma nic piękniejszego od motóra oprócz innego motóra!!!!!!!
Awatar użytkownika
koczu
Zapomaniak
Posty: 69
Rejestracja: czwartek, 26 lut 2009, 21:17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: koczu »

No nie ma terminu a tu już czerwiec za pasem :P
Idę naprzód, do celu.
Drogi mej nie wytyczy
Ni głos werbla, ni cytra,
Póki starczy mi siły,
Idę po następne pół litra.!!
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

będzie ktoś na przystanku woodstock? Z tego co pamiętam to chyba jabol miał zdjęcie w swoim temacie koło tojtojów no i zawsze motocyklistów nie brakuje, ludzie z redmotorz któregoś roku też byli.
ODPOWIEDZ