w skrócie o moim dzikim wieprzu

Przywitałeś się?
To teraz się pochwal swoim Zapem.
Awatar użytkownika
BYKU76
Zapomaniak
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 6 wrz 2012, 10:04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: w skrócie o moim dzikim wieprzu

Post autor: BYKU76 »

Marek pisze:Maszyna wspaniała, a powiedz jak masz z papierami na niego, legalnie czy jak wszyscy ?
Papiery będe robił legalnie. Już rozmawiałem z rzeczoznawcą (jakieś 3 stówy) potem biurokracja, przegląd i blacha (a to kolejne 2-3 stówy) Fuck ! :shock:
No ale prawo nie zabrania się wyróżniać więc ide w tym kierunku :lachen
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: w skrócie o moim dzikim wieprzu

Post autor: Marek »

A jak przeskoczysz temat norm. Jeśli rejestrujesz sama w 2013 roku, to normy spalania i głośności badane na stacji muszą być zgodne z wymogami ? Nie robią ci problemów ?
Super jak byś dokładniej przybliżył proces rejestracji już jak się uda. Maszyna robi wrazenie niezłe.
ZAPOR - służba w mundurze
zaz1200

Re: w skrócie o moim dzikim wieprzu

Post autor: zaz1200 »

z tymi normami na SAMa to serio? przy jednostkowym moto? a customy bez wydechów jakie normy spełniają?
melon
Zapomaniak
Posty: 110
Rejestracja: sobota, 10 sty 2009, 19:50

Re: w skrócie o moim dzikim wieprzu

Post autor: melon »

Na dzien dzisiejszy nie zarejestrujesz sama.
zaz1200

Re: w skrócie o moim dzikim wieprzu

Post autor: zaz1200 »

ponieważ?
zaz1200

Re: w skrócie o moim dzikim wieprzu

Post autor: zaz1200 »

rozwiń wątek, może jakiś link?
melon
Zapomaniak
Posty: 110
Rejestracja: sobota, 10 sty 2009, 19:50

Re: w skrócie o moim dzikim wieprzu

Post autor: melon »

http://powiat.bedzin.pl/aktualnosci/559 ... -marki-sam" onclick="window.open(this.href);return false;

Rozmawialem ze znajomym diagnostą na dzień dzisiejszy nie ma wyznaczonych jednostek do przeprowadzania badań samów.
Podobno bedzie wymagana homologacja na taki pojazd koszt 3000-4500 ale wszystko sie okaże.
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: w skrócie o moim dzikim wieprzu

Post autor: Marek »

No więc jeśli chodzi o normy wydechów, to takie same jak norma mojego zapa - jezdze i już. Policja nie łapie, nie męczy, ja staram się nie hałasować tam gdzie nie wypada, np o 3 w nocy w centrum starego miasta a Gdansku i jakoś leci.
Jednak jak chcesz legalnie grać w tym państwie, to cię z kasy obiorą, skopią i na koniec motor zabiorą, bo się urzędnik pomylił, a to nie jego wina i odpowiedzialności nie ma.
Swoją drogą u mnie na urzędasów i polityków mówi się tak samo, mają wspólną nazwe. "BANDAZŁODZIEJI".
ZAPOR - służba w mundurze
ODPOWIEDZ