Mój custom

Przywitałeś się?
To teraz się pochwal swoim Zapem.
atlantas
Zapomaniak
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 4 sty 2011, 22:20

Re: Mój custom

Post autor: atlantas »

zaz1200, co masz na myśli?

Fido, chciałem wrzucić zdjęcia, jak planuję wydechy, ale wyskakuje mi komunikat "Przekroczono maksymalną przestrzeń na dysku zajmowaną przez załączniki." Da się coś z tym zrobić?
atlantas
Zapomaniak
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 4 sty 2011, 22:20

Re: Mój custom

Post autor: atlantas »

Dzięki Fido.

Ktoś pytał, jak planuję wydech...
Załączniki
P1020122.JPG
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Mój custom

Post autor: Fido »

Też może być.
U mnie będzie 4 w 4 czyli standard :D
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mój custom

Post autor: Marek »

Niezła sztuka, linia ładna. Co do zacisków, to również proponuje je dać na tył, bo tarcza je dociska do goleni, w takim wypadku, kiedy bedą odciągane od niej, na skutek drgań i sił przy hamowaniu, uszu mogą polecieć, a zacisk pojedzie z tarczą , jeszcze ci podetnie szprychy i niepotrzebnie się rozbijesz.

Fido moje wydechy chciałeś kilka postów wcześniej ujrzeć ? Ja się właśnie zastanawiam na d przerobieniem, bo jak zapalam o 6 rano silnik, to połowa Gdańska się budzi do życia i nie jest to zwykły zbieg okoliczności... muszę jakoś tam przemycić tłumiki, a najlepiej to bym zrobił opcje rozruch i grzanie na tłumikach, a potem w trasę , dźwignie w tył i na pustakach ogień aaaAAAAAAA ou yYYYEAAAA
ZAPOR - służba w mundurze
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: Mój custom

Post autor: Błażej »

Jak masz miejsce na tłumiki i do tego puste wydechy, to możesz zastosować patent, czyli przed pustym wydechem dajesz zawór. Coś, jak exup w motocyklach. Zresztą, jak sobie googlniesz "exhaust valve", "open exhaust valve", a szczególnie "E-Cutout" to zobaczysz, jak to jest realizowane.
https://www.youtube.com/watch?v=_ECVMuS37RM" onclick="window.open(this.href);return false;
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mój custom

Post autor: Marek »

To ciekawe, ale zbyt radykalne. Tak miejsca to aż nie ma.
Właściwie nie chciał bym zaburzać lini rur i się zastanawiałem nat nacięciem rury, wstawienieb blach zwężających i spawaniem po zewnątrz oraz szlifowaniem, zeby nie wystawało nic. To by dało i zwężenie dla gazów i odbicie o ścianki. Powinno podnieść również basy.
...tak mi się wydaje, bo aż tak nie eksperymentowałem nigdy.
Załączniki
wydech wieprz..jpg
ZAPOR - służba w mundurze
ODPOWIEDZ