343 centymetra Zaza

Przywitałeś się?
To teraz się pochwal swoim Zapem.
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

JIMI pisze: A jak wy wszyscy ( tylko szczerze ) czujecie niedosyt , chcecie więcej ?
Mnie martwi tylko przegub gumowy i dyfer.Z ruskami miałem mało wspólnego więc i pojęcie o tym znikome.
Przydałby mi się napęd na łańcuch, wtedy bezawaryjnośc większa i można by było pokombinować z przełożeniem.

Co do fotki to Marek ma rację.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

Ruska guma może i jest dobra z tym że oni jej ostatnie lata nie wulkanizują chyba, bo mozna ją podrzeć jak papier. Do zapa odradzam, bo w dnieprze i mojej k-750 sobie nie radzi. To do jazdy solo i to spokojnej jest .
ZAPOR - służba w mundurze
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

Fido , tylko nie mów ,że masz jeszcze przegub gumowy , wy.....ol go !! ja prawie zbankrutowałem z tego powodu aktualnie mam bardzo podobnie jak na zdjęciach Jacy, dużo ludzi tak ma, krzyżak w krzyżak (chociaż - niebo a ziemia),
widzisz Marek z tą sprzedażą na allegro , to różnie jest (najczęściej wyświetalny przedmiot i ludzie wchodzą na pozostałe aukcje).
silnik audi - niezły pomysł , tylko jaka skrzynia to wytrzyma i dyfer ?
prześlę ci ten schemat elektr. muszę go zeskanować (muszę się nauczyć , dzięki temu forum to jeszcze jakimś komputerowcem zostanę :D
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Niestety brak u mnie miejsca na montaż czego innego.
Jedyne wyjście to cięcie i odsuwanie wachacza. :cry:
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

Jimi to silnik V8 ma 250 koni tamten, napewno na łańcuch bym robił, i szałem była by skrzynia automat , ale z tą od audi to bym na podwórku tylko połową motocykla mógł parkować. Zaz jest prostszy i realny do zrobienia dla mnie .
ZAPOR - służba w mundurze
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

JIMI jeżeli chodzi o mnie to silnik zapa jest najlepszy w swojej klasie i nie dorównuje mu żaden V8 z BOSHOSSA ani z AUDI .
Fido łańcuch łańcuch łańcuch i jeszcze raz łańcuch i skończą ci się problemy z zapkiem raz na zawsze a i efekt wizualny sporo lepszy (moim zdaniem)
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

zapek 74' , a możesz przesłać jakieś fotki twojego rozwiązania napędu (tak z ciekawości)? jaki masz łańcuch , nie wyciąga ci się ?
ODPOWIEDZ