Pierwsze zakupy

Przywitałeś się?
To teraz się pochwal swoim Zapem.
ODPOWIEDZ
danielziolkowski
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwie 2011, 23:48

Pierwsze zakupy

Post autor: danielziolkowski »

Witam wszystkich i chciałbym się pochwalić niedzielnym zakupem
zaz1200

Post autor: zaz1200 »

kiedys widzialem na algro silnik z tego sprzętu, jak widać ktoś dorobił ramę - wygląda ciekawie, trochę jakby przewymiarowany - ale jak się wykończy to pewnie bedzie ok
danielziolkowski
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwie 2011, 23:48

cd

Post autor: danielziolkowski »

Jest ok zdjęcie trochę zniekształca muszę jeszcze dozbierać kasiory i dokupić resztę gratów tz. przód i zbiornik
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

Rama ładna, szkoda że sztywna. Choć przód kłóci się z tyłem - przód wraz ze zbiornikiem leki i smukły, jak w chopperze, tył natomiast ciężki i gruby - to już criuser. Zbiornik trochę niedowymiarowany do silnika - moim zdaniem za wąski jest.
Nie podoba mi się tylko amortyzacja siodła, która wygląda na prowizorkę. Ale materiał wyjściowy jest mocno ciekawy.
PS. Czy widełki przedniego zawieszenia były przedłużane?
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
danielziolkowski
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwie 2011, 23:48

Post autor: danielziolkowski »

Witam . Przód w całości jest robiony gość woła 1600 zl i na razie się zastanawiam na mi tez przerobić zbiornik .
I dorzucam fotkę z tylu
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Mnie sie podoba. :D
A jak rozwiazane jest przeniesienie napedu ?
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
danielziolkowski
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwie 2011, 23:48

Post autor: danielziolkowski »

No i tu mam problem nie wiem czy to cudo nie pojedzie mi do tyłu zaraz wkleją fotkę
danielziolkowski
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwie 2011, 23:48

Post autor: danielziolkowski »

Kiepska jakość zdjęć bo na szybko robiłem telefonem
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

O kurde :shock:
Tego sie nie spodziewalem.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
danielziolkowski
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwie 2011, 23:48

Post autor: danielziolkowski »

A więc jak Wam się podoba to rozwiązanie.
posob87
Zapomaniak
Posty: 60
Rejestracja: niedziela, 24 kwie 2011, 08:06

Post autor: posob87 »

kosmita panie kosmita z tego zapka :> napęd fajnie zrobiony tylko sprawdz czy w w odpowiednia strone sie to wszystko bedzie kręcić.
Duzo masz juz zrobione.
Juras
Zapomaniak
Posty: 207
Rejestracja: czwartek, 25 lis 2010, 23:58

Post autor: Juras »

Witam.Niezła baza na ciekawy sprzęt.Moim zdaniem ,przód i zbiornik trochę za ''CIENKO'' wyglądają do ''konkretnego'' tyłu,ale ogólnie świetna podstawa do dalszych wizji.
dragon
Zapomaniak
Posty: 17
Rejestracja: niedziela, 26 gru 2010, 11:52

Post autor: dragon »

Dosyć ciekawa wizja! Szkoda tylko, że sztywniak! Wydaje się bardzo nisko zawieszony. Ciekawe czy w zakrętach nie będzie szorował ramą po asfalcie? Wytrwałości życzę !
Awatar użytkownika
szaszatis
Europa
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 3 sty 2011, 16:11

Post autor: szaszatis »

Very super bike!
:)
Awatar użytkownika
Michał
Zapomaniak
Posty: 123
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 22:39
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Michał »

Ciekaw jestem ile ta maszyna była warta dla jej budowniczego. Rozumiem że jest praktycznie kompletna.
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

Fajna i ciekawa fura. Cieszy mnie, ze coraz to więcej zapalenców jest budujących zapy.
Napęd dość ciekawy, i można powiedzieć " niespotykany", ale osobiście bym to wywalił, bo to droga opcja będzie dość. ruski dyfer słaby i drogie części. Ja bym poszukał czegoś od zachodnich motocykli, teraz to w ogóle bym kupił skrzynie beemy i dyfer. Najlepsza opcja dla mnie. Sama rama ciekawa. To będzie wielka maszyna.
Ale pamiętaj, nie rób nic na szybko, każde rozwiązanie przemyśl, przeanalizuj jego koszty, dostępność części na wsiach polskich, jak ci się spierniczy, dostepność narzędzi do naprawy, i wtedy będziesz się naprawde cieszył z takiego zapa.
Pozdrawiam, i zyczę wytrwałości, bo jest potrzebna przy budowie takiego sprzętu........ ale potem już tylko zadowolenie
ZAPOR - służba w mundurze
ODPOWIEDZ