mój sprzęcik

Przywitałeś się?
To teraz się pochwal swoim Zapem.
Awatar użytkownika
olo71
Wydumkowicz
Posty: 84
Rejestracja: środa, 31 gru 2008, 10:19

Post autor: olo71 »

jest piękny, ale szczrze powiedziawszy, który z prezentowanych na tym Forum sprzętów nie jest piękny??? każdy ma te "coś" różne style, różne koncepcje, ale KAŻDY ma to "coś" ma duszę.........
Lubię przegladac sobie galerię z Zapkami, podnosi mnie na duchu, że w czasach zalewu tandety, chińszczyzny, marketingowego wymóżdżenia i kultu kasy, są jeszcze ludzie, którzy podążają własnymi ścieżkami.
pozdro 4ALL olo
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

A mnie cieszy, że są jeszcze tacy, co to doceniają :)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

wiesz Stany twój zaz to 100% najprawdziwszej klasyki , to mi się podoba . masz jaja !!!!!
Awatar użytkownika
stany42
Zapomaniak
Posty: 33
Rejestracja: wtorek, 9 wrz 2008, 09:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: stany42 »

Cóż-dzięki... Wygląda to tak, że jeśli chcesz mieć Coś co podoba Ci się w 100% to musisz to zrobić sam. Konstrukcje seryjne zawsze będą kompromisem pomiędzy projektantem a księgowym. Z tego co zauważyłem to forum skupia ludzi którzy nie lubią kompromisów i głośno wypowiadają swoje zdanie poprzez konstrukcje jakie tworzą.
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

Stany, tak kiedyś siedzieliśmy na trawniku w polanowie z piwem, i przejechał jakiś taki dostawczak ze skrzynią na której stały poprzypinane pasami jakieś kijongcungi czy coś takie "choppery" tajwańskie, i bardzo nas to rozbawiło, bo one są niby ładne i wszystko teges ale idee zabija skrzynia auta, bo motocykl jest tak wykonany, żeby jak najwięcej ich napchać w skrzynie, czy w kontener na statku. Czyli nazwa chopper do motocykla o długości 1990mm pasuje jak świni siodło, i to są te kompromisy których nie akceptujemy. Jak mi mówią, ze będe sobie nogi parzył od wydechów, to ja mówię, no trudno - będzie mi ciepło w kolana przynajmniej.
Mi się twoja maszyna też podoba, ma linie poprostu wzór klasyka.
ZAPOR - służba w mundurze
zaz1200

Post autor: zaz1200 »

stany - jak łączyłeś wałki sprzęgłowe? spawanie czy jakiś inny patent? bo vhyna jako jedyny masz sprzegło z zapa..
ODPOWIEDZ