B-MW ZAZ1200

Przywitałeś się?
To teraz się pochwal swoim Zapem.
zaz1200

Post autor: zaz1200 »

powolutku, bo staram się jak najwięcej robić sam np. tłumiki które widać to w calosci moja robota 4 szt=3 dni pracy ale satysfakcja powiem Ci wielka, tak samo zbiornik paliwa przedluzyłem we własnym zakresie, rama jest rozkręcana itp. obecnie dłubię kosmetykę linki, instalacje, drobiazgi takie, a pomaluję jak juz bedzie oblatany, bo sporo tu patentów i jak juz malować to na gotowo, ale farbę juz mam ;)
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

O tak, pamiętaj ze w długich trasach psują sie detale. Silnika nie zajezdzisz, ale zemści sie to instalacja żle zrobiona, zagniatana, nie lutowana, czy linki slabo zakończone i tak dalej. A nasze zapy tp jednak wyprawowe maszyny. Też długo dopracowywałem detale i mam z tego satysfakcje. Jak moja stopka boczna zatopiła się w drzwiach golfa, niszcząc je, i wyrywając blache, to po otworzeniu zap stał jak dawniej. Nic sie nie poddałą, ale zawias solidny wykonałem = 1 dzień pracy razem ze stopką.

To cóż ja czekam na kolejne foty z prac. I filmik obowiązkowo jak już będzie na chodach konkretnych.
ZAPOR - służba w mundurze
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: B-MW ZAZ1200

Post autor: Marek »

Kiedyż ten czołg wyjedzie, bo w 2012 ma być koniec świata..... mało czasu już ....
ZAPOR - służba w mundurze
Awatar użytkownika
M.
Wydumkowicz
Posty: 209
Rejestracja: niedziela, 21 sie 2011, 21:22
Lokalizacja: Tychy

Re: B-MW ZAZ1200

Post autor: M. »

Hejka, chciałem podpatrzeć jak u Ciebie prace , ale coś zdjęć nie wiżu , tylko dwie kropki (..)
Rzuciłeś projektem w ciul ?

ps. Daj no jakąś fotkę ... :sm
gg 456 34 97
zaz1200

Re: B-MW ZAZ1200

Post autor: zaz1200 »

Czołg czeka na lepsze czasy. Nie mam warunków obecnie żeby dokończyć dzieło.
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: B-MW ZAZ1200

Post autor: Fido »

A czemu zdjęcia wywaliłeś ?
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
zaz1200

Re: B-MW ZAZ1200

Post autor: zaz1200 »

Wstawię aktualne, jak znowu podejmę temat.
Awatar użytkownika
M.
Wydumkowicz
Posty: 209
Rejestracja: niedziela, 21 sie 2011, 21:22
Lokalizacja: Tychy

Re: B-MW ZAZ1200

Post autor: M. »

Twoje : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d7 ... 2a391.html" onclick="window.open(this.href);return false; ?
gg 456 34 97
ODPOWIEDZ