moje Zapki

Przywitałeś się?
To teraz się pochwal swoim Zapem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

moje Zapki

Post autor: zapek-1974 »

oto mój pierwszy zapek którego zakupiłem w 2000 r w sanoku i jeździłem nim ponad 5 lat napęd miał wyprowadzony poprzez przekładnie jeden do półtora która sypała się praktycznie cały czas zapka sprzedałem do Katowic i z tego co wiem to go rozebrali i do tej pory nie jest poskładany a szkoda bo wsadziłem w niego kawał roboty przy okazji pozdrawiam jego twórce jak dobze pamiętam to nazywał się Wilk
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Po tamtym przyszła kolej na następnego zapa w którym zakochałem się od pierwszego wejrzenia ale miłośc nie trwała zbyt długo bo zaledwi 1 miesiąc a to dlatego że nie mogłem sobie z nim poradzic psuło się w nim wszystko zresztą z tego co wiem to nic się w tej sprawie nie zmieniło bo koleś który go odkupił odemnie terz cały czas przy nim robi i wychodzi na to że jest użeknięty czy cholera wie co ale przyznacie chyba że jest piękny
Obrazek Obrazek


No i w końcu przyszła kolej na tego który z tych wszyskich daje mi najwięcej frajdy z jady bo udało się rozwiązac problem przeniesienia napędu jeżdzę nim już 3 sezony i na dobrą sprawe nie zawiódł mnie ani razu no może na samym początku jak chodził jeszcze na dyfsze teraz nie boję się żadnej trasy po prostu wsiadam i jadę prowadzi się wyśmienicie pomimo tego że jest na sztywnym tyle i na springerze Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 wrz 2008, 18:33 przez zapek-1974, łącznie zmieniany 15 razy.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Kurcze nie pamiętam aby po Katowicach przechadzał się taki Zapek. Ten dragulec richtich gryfny, hhehehe, bandyta pełną gębą:)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Jaca nie możesz pewnie pamiętac bo skubańce zaraz go rozebrały
picek
Zapomaniak
Posty: 31
Rejestracja: piątek, 5 wrz 2008, 16:20
Lokalizacja: Debrzno

Post autor: picek »

No ładny ładny
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

filmik mojego zapka fakt że nie aktualny za bardzo ale słychac jak mu serduszko ładnie pracuje
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

No pracuje ładnie.
Ja też wrzuciłem linki.
To dla tych co nie byli na mojej stronce.
:arrow: viewtopic.php?t=3
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

O rany '74 teraz dopiero widzę jaki ten zbój jest monstrualny ):O. Świetna bestia
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Bestia jest.
Masz może foty tego czarnego przy stacji paliw?
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

mam tylko nie wiem czy nowy właściciel by sobie tego życzył bo te co mam to jest już zapek w jego posiadaniu, zapraszałem go na forum i miał się logowac , a czemu go jeszcze nie ma to nie wiem ale co mi tam jak wsadze jedno to się chyba nic nie stanie a przy okazji pozdrowienie dla ciebie stany Obrazek
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Zaintrygował mnie.
Widzę że też została tam zamontowana przekładnia kątowa.

PS.A to nie jest ten sam Zap ???
Obrazek
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

nie w czarny przede wszystkim jest rama soft z centralnym wahaczem Obrazek
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Dałbym głowę że te sprzęty robił ten sam gość i to w tym samym czasie.Podobne jak cholera.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Z tego co się orientuje to są to koledzy z Lublińca ale głowy nie daje
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Tak myślałem.Za dużo podobieństw.Oba zajebiste.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
stany42
Zapomaniak
Posty: 33
Rejestracja: wtorek, 9 wrz 2008, 09:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: stany42 »

serduszko puka
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Stany ucieszyła mi się morda od ucha do ucha jak to zobaczyłem chodzi ci zajebiście ten zapek jednak poste wydechy to puste
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Spotkałem się wczoraj z ekipą z Mikołowa a Ci mi mówią, że jak byli na jakimś zlocie chyba gdzieś na pólnocy Polski to spotkali gościa w kapeluszu na Zapie więc zagadali i chwalili się że też mają kumpla co ma Zapa a on że też zna tego gościa. I mówią mi że Zap był wieeeelki i miał napis na baku SAM ZAP.
Tak więc moi przyjaciele są Twoimi przyjaciółmi ;)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Cześć Jace dobrze pamiętam tą rozmowę a było to na zlocie w Zdyni na południu Polski rozmawialiśmy o Tobie i o tym że chciał kupić tego zapa Obrazek
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

No pamiętam tego stwora, coś drogo gość chciał i skrzynia jakaś ciekawa tam siedziała. Jakoś temat umarł czy się sprzedał... Ale niezły materiał w sumie byłby, szkoda że sztywniak.
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
jabol
Zapomaniak
Posty: 73
Rejestracja: środa, 5 lis 2008, 22:46
Lokalizacja: Tczew

Post autor: jabol »

zapek-1974 ok 97-98 roku ten twoj pierwszy zapek z wroclawia trafil do gdanska,koleszka nie mial sil i nerwow na niego.co chwile sie ukrecal walek przekaznikowy miedzy skrzynia biegow,a "czarna skrzynka".widocznie cos w osi nie szlo.ok roku 98 HIUI sprzedal zapora do pruszcza gdanskiego niejakiemu KOLI.on tez mial ambitny plan zeby go w 100% ozywic,ale oczywiscie sil zabraklo,zapal sie skonczyl i tak zapor trafil ok 99r.z powrotem gdzies na poludnie.we wroclawiu zmagal sie z nim niejaki tomasz wilk.wiem bo mam kwit od tego zapora i to jaki!!!zelazny!!! sam na nim smigam.byly one za bardzo zagmatwane,a ludzie sie bali ruszyc sprawe.sam je trzymalem w lapie przez 3 lata i sie balem co kolwiek ruszyc.jezdzilem 6 lat moim bez zadnych.....w koncu odkrecilem sprawe i od 4 lat jezdze 100% legalem.
od jazdy na sztywniaku kregoslup mi zara wybuchnie!!ma ktos odsprzedac takowy bo jak nie to eutanazja!!! ałałaaaaa
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Jabol z tym zapem to faktycznie problemy miałem na samum początku jak cholera a dokładnie to z tym wałkiem , potem zastosowałem tam przygłup krzyżakowy ale on z kolei był za słaby dzisiaj przeszedł bym na łańcuch. Okazuje się ze znasz jego historie lepiej ode mnie. Ja go zakupiłem w Sanoku w 2000 r
Awatar użytkownika
olo71
Wydumkowicz
Posty: 84
Rejestracja: środa, 31 gru 2008, 10:19

Post autor: olo71 »

tia :D kawał sprzęciora, a to jest właśnie ten Zapcio, którego próbowałem licytowac na Allegro, był wystawiony w 2007r, ale stało się jak się stało. Sprzęcior pikny :thumleft:
pozdro 4ALL olo
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Dzięki olo no tak się składa że chyba zostanie u mnie na dłużej no chyba że dostane w końcu namiary od kogoś na tego wiśniowego w stylu old
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

No i stało się koledzy zostałem bez ZAPA :( nie czuje się z tym dobrze ale tak miało być tym bardziej że już w środę wyjeżdżam na rok czasu do Syrii więc niech sie kto inny z niego cieszy. Poszedł nie daleko do kolegi czeskiego który jest zarejestrowany na forum. Ja po powrocie spróbuje znaleźć jakiegoś Zapka dla siebie bo nie wyobrażam sobie tego żebym nie miał a najchętniej kupił bym tego bandytę wiśniowego więc jak będziecie mieć jakieś namiary na niego to dajcie koniecznie cynk . Mam nadziej e doidzie do tego spotkania Zapkowiczow i z checia poczytam na forum o tym .
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

ooo uuuuu smutna sprawa....ehhh motór sprzedawać
ZAPOR - służba w mundurze
ODPOWIEDZ