Kozak który chciał do Ameryki

Przywitałeś się?
To teraz się pochwal swoim Zapem.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Kozak który chciał do Ameryki

Post autor: jaca »

Dobra teraz ja się chwalę:D
Mój pierwszy Zap będzie moim ostatnim Zapem. Amen.

Pewnie czytaliście co nieco w ŚM i właściwie wszystko to prawda była gdyż redaktor nie zmienił ani jednego przecinka i artykuł jak go napisałem tak się ukazał na łamach miesięcznika.
Oto parę zdjęć, tych najlepszych. Zapek wygląda dokładnie tak samo jak na fotkach, może ciut bardziej brudny. Jest moim podstawowym środkiem dwukołowej komunikacji. Nie posiadam żadnej japoni natomiast jestem w posiadaniu jeszcze jednego wynalazku mianowicie rosji z wozem, i to druga po Zapie miłość:) A japonie naprawiam na codzień i mimo prób i starań żadna nie zwiększyła prędkości liniowej przepływu krwinek w mym krwioobiegu tak jak to robi Zapek.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dodane po 6 minutach:

Zapomniałem z tego wszystkiego.
Fido, piękny ten czerwony jest, piękny. Wiesz, utarło się że zapy to raczej mało dopieszczone bywają ale Twój burzy wszelkie dywagacje na ten temat. Po prostu klasyka pełną gębą. Linia, softail, wszystko jak należy, proporcje wręcz książkowe no i silnik współgra z całością że jakbym był nieuświadomiony, pomyślałbym, że fabryka. Gratuluję :)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Twój jest dla mnie numerem jeden.Jak go zobaczyłem to mi powietrza w płucach zabrakło. :shock: Zrobił na mnie ogromne wrażenie.
Chciałbym go któregoś dnia obejrzeć na żywca.

Szacunek dla ciebie.

Ja oba zapy odkupiłem od innych.
Czerwonego wyremontowałem i zaraz sprzedałem.
Poszedł do Nowego Sącza.

Obecny jeszcze w totalnej rozsypce.Zabrakło kasy.Trzeba jechać do niemiec i zarabiać. :?
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

chłopy oba są zajebiste ale numaer jeden jest w busku nikt nie chce chwalić to sam sobie pochwale
ŁUKI
Zapomaniak
Posty: 52
Rejestracja: niedziela, 7 wrz 2008, 20:59
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: ŁUKI »

wasze maszyny są naprawde super! ja nie mogę się niczym pochwalić poza garazem części, nawet auto stoi pod chmórką hehe. Moja koncepcja nie pasuje trochę do waszych maszyn ale moze mnie adoptujecie haha ? taki daleki kuzyn wojskowy :roll: Mój zapek będzie wyglądał podobnie jak dniepras którego kiedyś za dobrych czasów miałem http://polskajazda.pl/Motocykle/KMZ/Dnepr,MT-11/18489
w silniku chciał bym zastosować zapłon elektroniczny moze uda się załozyć dwa nanoplexy od malca, i jakiś lepszy gaznior, skrzynia oczywiście ze wsteką a dyfer 9 coby w terenie dał radę no i mam dylemat czy z napędem czy nie bo mój były dniepr solo prowadził się po prostu miodzio i najwazniejsze boję się zeby nie był za długi bo będzie brzydki :( kumpel wstawia garba i przedłuza tylko 7cm zobaczymy pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

To dawaj foty gratów,popatrzymy.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Wszedłem sobie dziś na stronę z moim artykułem (ŚM) i czytam komentarze i fragment jednego przytoczę bo spadłem z krzesła jak to przeczytałem, a więc:

"Większość zazów to syfy, będące obrazem nieudacznictwa właścicieli, bez cierpliwości i talentu."

Dalej już jest pozytywnie :P
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Znaczy się same pozytywy. :D

PS.Wpadłem na pomysł umieszczenia w komentarzach adresu forum ale mnie uprzedziłeś.Szybszy byłeś.
Może doczekamy się większej liczby userów.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Ja także rozsiewam adres forum gdzie się da. Fido, jak w przyszłym sezonie się zjedzie Zazami przynajmniej taka ekipa jak jest teraz zarejestrowana na forum to będzie nie lada atrakcja, spotkać więcej jak trzy Zapy w kupie to żadkość
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Interesują mnie kuferki, to produkt własny czy kupny?
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

A ja powiem, że zaz ma swój klimat, zawsze bedzie nie dopieszczony albo bez proporcji, bo jak sie ma silnik od auta to nie silniczek 600cm, a te lalki co to mają białe rączki i mówią że ten chłopak na tym zazie jest fee i brudny, to mój cały komentarz kończy się na pogardliwym uśmieszku pod nosem w jego kierunku. A poza tym prawziwe motocykle mają swoją cene (HD, Indian itp...junak), a jak się daje 4000 zł za japonie i się nosi ze to chopper , to trzeba wyprowadzić z błędu osobnika i mu pokazać motocykle , a to nie tylko ciężka kasa ale i wiedza oraz styl bycia.

A co do spotkania zazów...gdzie i kiedy ? musze wiedzieć dużo wcześniej, bo urlop dostać w moim zawodzie to trudna sprawa a chciał bym być i zobaczyć wasze wspaniałe masy huków
ZAPOR - służba w mundurze
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Kuferki Fido nie kupne a róbne :) To odlewy kompozytowe które odlałem w specjalnie sfabrykowanych formach. Fajna zabawa z tymi kuferkami była a satysfakcja-bezcenna. Poza tym naprawdę wyszły lepiej niż się spodziewałem.
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Tak myślałem że to produkt nieprzespanych nocy i kłębka nerwów.
Podziwiam za wytrwałośc i efekt końcowy (nurmalnie zajebisty) ale szkoda że bezcenny bo myślałem nad kupnem podobnych (a tu zonk :shock: ,są jedyne w swoim rodzaju :thumright: ).
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

No niby formy leżą... tak na czarną godzinę :)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

A ja myslałem na początku , że dużo masz od electrowni ?
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Od Elektry jedynie błotniki, tylne oświetlenie i koła. Nic więcej. Z FatBoya jeszcze ta blacha za reflektorem jest. Kufry to przykład użytkowej sztuki industrialnej :D
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

zajefajna jakość wykonania ! , zauważyłem ,że mało jest cierpliwych ludzi
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Jak go budowałem akurat zimy srogie były ;)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Już mnie się kilka osób pytało o twoje kuferki. Nie tylko mnie się podobają. :D
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Mogę uruchomić krótką limitowaną serię, byle byli chętni.
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Zapodaj jakieś wymiary tych kuferków.
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

myślę Jaca ,że nie powinieneś mieć problemu z pozbyciem się takich kuferków , ja robię trochę inne rzeczy (bardziej pod siebie - wtedy nie zależy mi na sprzedaży) :D
Awatar użytkownika
olo71
Wydumkowicz
Posty: 84
Rejestracja: środa, 31 gru 2008, 10:19

Post autor: olo71 »

a tego Zapka spotkałem osobiście na Old Timer Bazar z Katowicach, pikny, pkny, napstrykałem sobie fotek :D, poklęczalem sobie przy nim, moja żonka też chciała z nim focisza :D i ma :) Szkoda Jaca, że nie spotkałem Ciebie :( a czas nam się kończył i musieliśmy spadac. Potęga!!!!
o!!!!!! foty się znalazły :D
ObrazekObrazekObrazek
pozdro 4ALL olo
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

A na drugim zdjęciu złapałeś JIMMIego :D
To stoisko pod czarnym namiotem to jego i nawet go widać jak coś tam sprzedaję , hahaha :P
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

No i widzicie jaki ten świat mały :D
Kurde,co zdjęcie to coraz ładniejszy ten Zap.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Fido zgadzam się z tobą w 100% widać że go Jaca wypucował na bazar jak nigdy wcześniej chyba :P
ODPOWIEDZ