Kozak który chciał do Ameryki

Przywitałeś się?
To teraz się pochwal swoim Zapem.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

No a jak inaczej '74 tak do ludzi wyjść :) Zresztą piękna pogoda była a moja obecność na bajzlu w Katowicach stała się już tradycją.
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

Jaca zarzuć okiem..... widziałeś chwalą spżęta

http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... l%26sa%3DN
ZAPOR - służba w mundurze
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

To strasznie miłe wiesz jak człek setki, setki godzin poświęca żeby coś stworzyć i kiedy już dzieło jest gotowe, słyszy że to dobra robota była. To budujące i za każdym razem jak słyszę takie recenzje, do następnego prodżekta przykładam się jeszcze bardziej :)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Marek
Zapomaniak
Posty: 605
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2008, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek »

Wiem wiem, ja tak samo mam, ale słusznie, to ciężka praca i pochwała się należy.
ZAPOR - służba w mundurze
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

no właśnie, myślę ,że większość ze mną się zgodzi : zdjęcia Ola i z linku są lepsze niż zrobił je sam Jaca :lol:
nikt tu otym jeszcze nie pisał więc podzielę się pierwszymi myślami które utworzyły się w moim umyśle po ujrzenia pierwszy raz zaza Jacy ;
o ku..wa !!! , zaz ?, road king ? , za cichy to nie zaz , ku.wa !!! to zaz !!!!! ale cichy !!! ale od...any i czysty !!!.
nikt nie wspomniał o tym , ale zaz Jacy ma założone chyba po 5 tłumików + 3 w kolankach (razem 8 na 1 cylinder !!!!! :lol: ), nie wiem czy słyszałem bardziej cichy motocykl . oczywiście zdjęcia przedstawiają resztę - brak słow !!!
Jaca , pochwal się ile włożyłeś $ !!!!!!
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Tak naprawdę nie mam pojęcie dlaczego jest aż tak cichy. Wydech to dwa kolektory nierdzewne, które schodzą się do kolektora zbiorczego za skrzynią i stamtąd do dwóch wydechów. Wszystko jest PUSTE!!! Poważnie. Żadnych wyciszaczy tam nie montowałem :) Więcej larma robi dmuchawa:) Rzeczoznawcy co go oglądali jak już niczego nie mogli się uczepić to powiedzieli na odczepne: "ale napewno jest głośny". Z niekrytą przyjemnością go wtedy odpaliłem. Poszli sobie. :D
Ile? Żadna to tajemnica. Niecałe 13 tys. i 3,5 roku morderczej pracy przy nim i przy wszystkim, co mogło wygenerować jakiekoś grosza.
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

nie zapomniałeś jeszcze o dodatkowych 10 tys. ?
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Dość skrupulatnie odnotowywałem wydatki i raczej 10 kilo by mi nie umknęło :P
A co, mało?
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

Trochę jakby nie zadużo. chociaż konstrukcja zupełnie inna niż u mnie. ( ja dużo wpakowałem w przód i chromy ). Ale i tak myslę ,że u Ciebie to bardzo dobry wynik.
ODPOWIEDZ