Zap swedish chopper

Przywitałeś się?
To teraz się pochwal swoim Zapem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Zap swedish chopper

Post autor: Roy »

Wydzielam nowy wątek z poprzedniego, jako że z motocykla powstały 2, obecne prace wyglądają jak poniżej, rama po przeróbkach, już praktycznie ukończona!

Obrazek

Obrazek
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Zap swedish chopper

Post autor: Fido »

Cholera,będzie kawał fajnego sprzęta. spox
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: Zap swedish chopper

Post autor: zapek-1974 »

Doszły mnie słuchy, że bierzesz pod uwagę zakup zawieszenia Springer :biggrin, tylko czy do tego projektu tamto zawieszenie akurat nie jest za duże :scratch
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Zap swedish chopper

Post autor: Roy »

hehe ehh ta poczta pantoflowa działa sprawnie :D no tak myślę, czy nie kupić, tutaj zawieszenie będzie miało ok 140-150 cm a twój ex springer ma 104 cm więc jakby się go przedłużyło to może by nie wydawało się tak szerokie bo jedyna jego wada póki co jest szerokość, boje się że straci mi maszyna proporcje :D ale jak ustalimy cenę to podjadę pooglądam i wtedy zdecyduję :) mam już kupionego springera ale on ma wyprzedzenie na półkach, muszę to przestudiować na spokojnie...

Obrazek

@ Zapek: za tydzień zlot w Busku, będziesz? Ja się wybieram od soboty z samego rana jak nie będzie lało :)
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Zap swedish chopper

Post autor: Roy »

Cały czas wolny przeznaczam na składanie Harleya, więc niestety Zapki posuwają się do przodu w ślimaczym tempie... Ale coś się jedna dzieje. Zawieszenie przednie praktycznie na ukończeniu, ale fotki zapodam jak będzie już w motocyklu. W międzyczasie udało się kupić (mniej oklepany niż te sportsterowe) prawdziwie oldschoolowy zbiornik, wykonany przez firmę AME. Zbiornik wykonany zajebiście i w dodatku w środku i pod lakierem ocynkowany :D Zdjęcia, optycznie go nieco pomniejszają, w rzeczywistości wygląda dosyć spójnie :)

Obrazek

Obrazek
A biker`s work is never done...
Zalo
Zapomaniak
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 14 wrz 2017, 14:23

Re: Zap swedish chopper

Post autor: Zalo »

Zbiornik fajny, ale jakoś na razie ginie na tym potężnym chopperze :szud1
Jak nie sfinalizujecie transakcji to byłbym też może zainteresowany tym krótkim springerem ze zdjęcia :szud1
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Zap swedish chopper

Post autor: Roy »

Springer z fotek sprzedany już dawno temu :D w jego miejsce musiał iść inny, znacznie dłuższy a tamten dodatkowo był wykonany niezgodnie ze sztuką.

Na żywo nie ma takiego efektu, zdjęcia tego nie oddają. Czarny kolor zbiornika pomniejsza go optycznie, ale wiadomo, jak już będzie zamontowany przód i błotnik tylny, inne tylne koło i wydechy to pewnie wtedy będzie można stwierdzić co i jak :D W razie czego zrobie replikę tego co jest, bo jest naprawdę super :D
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Zap swedish chopper

Post autor: Roy »

Mały update:

Obrazek

Obrazek

Upolowany fabrycznie nowy, nigdy nie zakładany, jeszcze z metkami z Polmozbytu blok silnika. W gratisie nowe cylindry nominalne.
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Zap swedish chopper

Post autor: Fido »

Sprzęty wyprzedajesz więc przyjmę gratis. :nod
I tak Ci się nie przyda. :whistle
Jak sprzedajesz to pisz PW z ceną, oby nie za wysoka bo :argue
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Zap swedish chopper

Post autor: Roy »

Eeee ja tylko draga sprzedaje, chopper zostanie ukończony jeszcze w tym sezonie, jak się nic nie wysypie po drodze :D
A biker`s work is never done...
ODPOWIEDZ