Wykonywanie projektów CAD części na zamówienie

Polecam,przestrzegam,szukam.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bobki32
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 20 kwie 2013, 10:13

Wykonywanie projektów CAD części na zamówienie

Post autor: bobki32 »

Witam! Wykonuje rysunki w programach typu CAD z bardzo dużą dokładnością. Rysuje wszystko co sobie ktoś zażyczy. Mogę narysować dowolną część którą później wytnie automatycznie maszyna wg wykonanego projektu. Nie musi to być część, może to być dowolna rzecz którą ktoś sobie zażyczy. Rysunki mogę zapisać do różnych formatów, najczęściej spotykanymi jest .dwg czy .dxf ale jak ktoś potrzebował by inny to też pewnie nie było by problemu. Co do ceny usługi dogadujemy się po ustaleniu szczegółów, gdyż każdy projekt jest indywidualny.
Kontakt do mnie:
e-mail: niemiecp87@gmail.com
gg: 3150963
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: Wykonywanie projektów CAD części na zamówienie

Post autor: Błażej »

Przykłady prac. Przykładowe ceny.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Awatar użytkownika
bobki32
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 20 kwie 2013, 10:13

Re: Wykonywanie projektów CAD części na zamówienie

Post autor: bobki32 »

Przykładowa część niedawno rysowana
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c5 ... aca9f.html
Cena 20zł
zcart
Fan4oo
Posty: 78
Rejestracja: poniedziałek, 17 wrz 2012, 23:57

Re: Wykonywanie projektów CAD części na zamówienie

Post autor: zcart »

Bez obrazy ale jesteś mało precyzyjny bo nikt nie wie czy 20 zł za projekt czy z wykonaniem i materiałem ( pewnie nie). Jeśli coś proponujesz to przedstaw konkretną ofertę a nie ogarniasz lakonicznie temat. Interesują nas konkrety.
Awatar użytkownika
Gomez
Zapomaniak
Posty: 256
Rejestracja: środa, 19 lis 2008, 18:44

Re: Wykonywanie projektów CAD części na zamówienie

Post autor: Gomez »

Odgrzebuje starego kotleta, ale ten projekt dostałby "ndst" na pierwszym semestrze kresek na każdej polibudzie.
Trudno znaleźć w nim bazę, nie dajesz frezerowi wymiarów do środków otworów, nie wspominając już o braku zwymiarowania kąta pustych przestrzeni "2 mm" na docisk lagów i brak zaznaczonych otworów dla śrub je dociskających. Nie podajesz też choćby grubości materiału.
Nie będę się znęcał, napisze krótko: do nauki! :sm
Ładnie robisz w autocadzie, ale wymiarowanie do bani :sm
Powolny jeździec :)
ODPOWIEDZ