Samopomoc .

Polecam,przestrzegam,szukam.
ODPOWIEDZ
Du-Di
Stały Bywalec
Posty: 255
Rejestracja: niedziela, 18 wrz 2011, 12:27

Samopomoc .

Post autor: Du-Di »

Nie piszę chłopska bo to już kiedyś było , ale taka forumowa. ( Jak to brzydko brzmi) Taki dział pomocy pozwolił by nam na rozwijanie naszego hobby za mniejszą kasę . Bo jak w garażu mam tokarkę , frezarkę i inne maszyny to mógłbym kolegom wykonać to i owo. Nie jest to moje pierwsze forum na którym proponuję taki dział i naprawdę pomagam. Mam ograniczenia gabarytowe i nie wszystko mogę obrobić na ,, moich ,, maszynach ale .... Znam temat elektryki pojazdowej , mam możliwości sprawdzania alternatorów . i tak w ogóle chciał bym aby to forum miało status przyjaznego i koleżeńskiego. Pozdrawiam.
Petroholic
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 26 sty 2012, 09:49

Post autor: Petroholic »

Dudi a tak z ciekawosci spytam gdzie masz ten swoj warsztacik? tez mam warsztacik ale niestety ze slusarzy zewnetrznych korzystam z powodu braku sprzetu do obrobki...
Du-Di
Stały Bywalec
Posty: 255
Rejestracja: niedziela, 18 wrz 2011, 12:27

Post autor: Du-Di »

A mój warsztacik mieści się w Lublinie na ulicy Szwejka 6. domek. W pilnych sprawach podaję telefon. 504-127-661. Zapraszam.
Petroholic
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 26 sty 2012, 09:49

Post autor: Petroholic »

moj na ulicy grenadierow :) zajmuje sie glownie ciezarowkami oraz ostatnio sporo motocyklami znajomych :) z racji tego ze nie mam sprzetu do obrobki w tej kwestii nie pomoge natomiast pomoge wiedza mechaniczna oraz w ciezkich przypadkach :) jako ze mam sprzet do ciezarowek zadna zapieczona nakretka nie stanowi dla mnie problemu :) tudziez wiedza elektro-mechaniczna - z elektryka tez nie mam problemu :)
lysy6961
Zapaleniec
Posty: 303
Rejestracja: poniedziałek, 22 mar 2010, 12:01

Post autor: lysy6961 »

siema chłopacy
dobrze wiedzieć do kogo się zwrócić w razie potrzeby;))
Awatar użytkownika
Michał
Zapomaniak
Posty: 123
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 22:39
Lokalizacja: Gliwice

Re: Samopomoc .

Post autor: Michał »

Witam, nie mam szczególnie specjalistycznych maszyn, mam jednak spawarkę, mój warsztat mieści się w gliwicach. Zajmuje się hobbistycznie remontami motocykli. Pozdrawiam
zcart
Fan4oo
Posty: 78
Rejestracja: poniedziałek, 17 wrz 2012, 23:57

Re: Samopomoc .

Post autor: zcart »

O koledzy z Lublina. Pozdrawiam
Dragunov
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 3 lis 2011, 15:31

Re: Samopomoc .

Post autor: Dragunov »

spawarki, większe wiertarki, nieskomplikowane toczenie. Generalnie jak ktoś w trasie i potrzebuje miejsca pod namiot też zapraszam ;)
Pozagarażowo - poligrafia, fotografia ;)
ODPOWIEDZ