Chromowanie części,gdzie i za ile

Polecam,przestrzegam,szukam.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
koczu
Zapomaniak
Posty: 69
Rejestracja: czwartek, 26 lut 2009, 21:17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Chromowanie części,gdzie i za ile

Post autor: koczu »

Napisałem temat bo na pewno każdy z was miał z tym problem i motkę .
Ciekawi mnie wasz opinia o warsztatach ,zakładach ,gdzie fajnie można by położyć zajebisty chrom na swój motocykl.
Takich warsztatów nie ma wiele typu: tanio + dobrze .Wiadomo z czasem gospodarka rynkowa wyeliminuje naciągaczy ,ale jak na razie jest ich wiele .
Ja popadłem w takie sidła ,ręce opadły jak zobaczyłem chromy ,a że na częściach mi zależało to i zapłaciłem .
Do tej pory nie mogę dojść do siebie
:D
Napiszcie ludziska gdzie można by te nasz motocykle ozdobić bez rozczarowań .
Ja korzystałem z Kielc z firmy-porażka nazywa się "INTERTECHBUD"złoił dupsko niemiłosiernie .Jedyne co wziąłem Fakturę vat ,bo prowadzę działalność ,więc jakoś to wyszło .nie polecam.
Następnie z firmy :TORAJ http://www.toraj.pl/motooferta.htmfirma może i lepsza ale niby miało być zciągniecie chromu ,polerowanie ,a jak wysłałem im części własnoręcznie przygotowane, tak przyszły .Nic sami nie przygotowywali .Miły kontakt ,ale drogo i raczej nie dokładnie .Po pochromowaniu lampy którą sam prostowałem i czyściłem i polerowałem .Pod światło widać delikatne załamania .Niby solid firma ,a jak się okazało zapłaciłem z 700 zł za dwie rurki osłaniające zawieszenie od przodu ,lampę i kilka drobiazgów . Na chwile obecną, nie mam firmy, którą bym poleciłi .Może macie inne doświadczenia .Piszcie :)
Ostatnio zmieniony środa, 26 maja 2010, 08:36 przez koczu, łącznie zmieniany 1 raz.
Idę naprzód, do celu.
Drogi mej nie wytyczy
Ni głos werbla, ni cytra,
Póki starczy mi siły,
Idę po następne pół litra.!!
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

Ja robiłem po znajomości. I było dobrze i tanio :D
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
lysy6961
Zapaleniec
Posty: 303
Rejestracja: poniedziałek, 22 mar 2010, 12:01

Post autor: lysy6961 »

ja kiedyś robiłem u kolesia z pod wawy dokładnie z mińska mazowieckiego robił mi unaka i dniepra, trochę to trwało ale zrobił moim zdaniem dobrze i niedrogo. jego numer wytrzasnąłem ze ŚM. jak by coś to 604794909. takiego używał 3 lata temu
wojtas
Wydumkowicz
Posty: 90
Rejestracja: wtorek, 12 maja 2009, 20:59

Post autor: wojtas »

Kolega z gliwic zajmuje sie odbudową starych samochodów.Części do chromowania wysyła do poznania.Jakość jest rewelacyjna. Tu nr tel do firmy w poznaniu - 608 044 942
Awatar użytkownika
koczu
Zapomaniak
Posty: 69
Rejestracja: czwartek, 26 lut 2009, 21:17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: koczu »

Wojtas dzięki :)
skorzystam z namiaru
Idę naprzód, do celu.
Drogi mej nie wytyczy
Ni głos werbla, ni cytra,
Póki starczy mi siły,
Idę po następne pół litra.!!
wojtas
Wydumkowicz
Posty: 90
Rejestracja: wtorek, 12 maja 2009, 20:59

Post autor: wojtas »

Koczu,pisz co chromowałeś,jakie pieniądze biorą za robotę, i czy zadowolony Jesteś z jakości ich roboty
Awatar użytkownika
koczu
Zapomaniak
Posty: 69
Rejestracja: czwartek, 26 lut 2009, 21:17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Chromowanie części,gdzie i za ile

Post autor: koczu »

witam was :)
Nie korzystałem z namiaru ,bo zakupiłem H&D Road Kinga 09' i biedny Zapek stoi w garażu .Czasu dużo nie było bo nakręciłem przez sezon 14tys km ty Harleyem .Ale ciągnie mnie do garażu okropnie :) .
Do mojej stajni doszedł jeszcze XS Specjal Eleven 1100 z 80' Piękna klasyka ,esencja starego stylu .Chromy w idealnym stanie.Braków nie posiada chodzi jak brzytewka , jedynie co te dekle aluminiowe trochę do polerowania(może by i pochromował )
w sieci znalazłem taki opis
CUSTOM
witam wszystkich zapraszam donas. uslugi galwaniczne to muj tel 691253137 lub. 517724645 terminy wykonywania 28 dni roboczych. HROMOWANIE ALUMINIUM, PLASTIKOW, ZNALU CYNKOWANIE ZULTE CZARNE SREBNE. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA PODKLADZIE MIEDZI I MOSIADZU. TANIO I SZYBKO I SOLIDNIE . ZAPRASZMY. OD PONIEDZIALKU DO SOBOTY WłACZNIE. TO TEL 618942415. POZDRAWIAMY WSZYSTKICH MOTOCYKLISTOW ITP...
Jak by się ktoś skusił na robotę u niego niech wstawi opinie co to za koleś jest i jak to robi i za ile.
Mam parę pierdół do chromowania ,i szukam pewnego gościa.Hm... może i sam zadzwonię :)
w każdym bądź razie daje namiar.
Idę naprzód, do celu.
Drogi mej nie wytyczy
Ni głos werbla, ni cytra,
Póki starczy mi siły,
Idę po następne pół litra.!!
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Chromowanie części,gdzie i za ile

Post autor: Fido »

Po tym co napisał (kupa błędów ort.) to chyba nie dał bym mu zarobić.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
ODPOWIEDZ