Ostrzeżenie dla innych

Polecam,przestrzegam,szukam.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wisnia
Zapomaniak
Posty: 75
Rejestracja: sobota, 3 paź 2009, 16:22

Ostrzeżenie dla innych

Post autor: wisnia »

Mam problemy z SOVIET RETRO, mianowicie zamówiłem koło pasowe (filtr oleju) ale przysłał mi nie od zaza i się przyznał do błędu. Problem polega na tym, że nie odebrał przesyłki zwrotnej i teraz jestem 120 zł w plecy. Aktualnie nie odbiera telefonu.

Mówię to w celu informacji dla innych. Nie dość, że ceny ma z kosmosu, to jeszcze leci z klientami w .... Uważajcie!!!!!!!!!!
wisnia :)
zaz1200

Post autor: zaz1200 »

to kolejny powód żeby stworzyć OSOBNY dział WARSZTATY USŁUGI / POLECAM/PRZESTRZEGAM. Na pewno kazdy miewa rózne problemy i warto korzystać z cudzych doświadczeń.
lysy6961
Zapaleniec
Posty: 303
Rejestracja: poniedziałek, 22 mar 2010, 12:01

Post autor: lysy6961 »

jak najbardziej jestem za takowym dziąłem wtedy byasmy mieli odrazu info gdzie w okolicy albo wogóle w polsce można coś zdziałać albo czego oczekiwac od kogo
Awatar użytkownika
koczu
Zapomaniak
Posty: 69
Rejestracja: czwartek, 26 lut 2009, 21:17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: koczu »

Na PAL !!!!!!!!!!!!!!!!!
CH........a :D
Ale nic nie piszesz ,kto to !!
Trzeba pisać KTO może z mojego miasta lub okolicy ???
Pomogę i podjadę do niego jak się okaże że wali i mu się gar zryje .!!!!!! :) i odda pieniądze .Ja mam takiego z Wrocławia ,jeszce nie wysyłam listów gończych bo koleś telefony odpiera ,ale takiego syfa Karchera mi sprzedał ,że masakra .Ale jestem w ciągłym kontakcie(mam mi wymienić na inny ) ,jak coś będzie nie power ,dam wam znać .:)
dokładnie to :
56-300 Milicz
ul.Grunwaldzka
A ha i napisał ,że "GWARANCJA SPRAWNOŚCI" pracuje od 80-do 180 bar ,Jak kolesia zamówiłem na drugi dzień z ekspertyzą ,to sprawdził i powiedział ,że ten karcher to do podlewania kwiatów max Bar 60 :cry:
No i co powiecie ??.
Idę naprzód, do celu.
Drogi mej nie wytyczy
Ni głos werbla, ni cytra,
Póki starczy mi siły,
Idę po następne pół litra.!!
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Mowicie i macie :D
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
ODPOWIEDZ