kaletnik kuśnierz "obszywacz"

Polecam,przestrzegam,szukam.
ODPOWIEDZ
zaz1200

kaletnik kuśnierz "obszywacz"

Post autor: zaz1200 »

może ktoś poleci kogoś NIEDROGIEGO coby obszył mi blachy siedzeń czarną skórą ?
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

Na forum iża reklamował się jakiś kuśnierz.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
lysy6961
Zapaleniec
Posty: 303
Rejestracja: poniedziałek, 22 mar 2010, 12:01

Post autor: lysy6961 »

jest w mieście Krasnystaw mały zakładzik gdzie robiłem siedzenie do dniepra.
zrobili ładnie i niedrogo tylko skórę swoją dawałem
jak by swoją dorzucili to by trochę wyniosło...
ja obszywałem siedzenie wielkości siedzenia sercowego do ruska, tyle że swojej roboty to wzięli 40 złociszy i robili to 14 dni bo zawaleni robotą byli
jak bys był zainteresowany to w nast weekend będę u rodziców to tam moge zapytać co i jak
zaz1200

Post autor: zaz1200 »

dzięki za odzew!lysy6961 wstaw jakies zdjęcie swojego siodła. Moje blachy są widoczne w galerii mojego zapka. nie wiem czy sie by podjął. Byłem u trzech tapicerów w okolicy - jeden od razu mowi uczciwie nie, drugi stękał ale wkoncu podjąłby sie (bo równy koleś tez motocyklista), trzeci u którego dziś byłem - jak tylko pokazałem mu blache to mówi ooo! od motoru jakiegoś - to od wuefmki? myslałem ze oparskam go ze smiechu.. po chwili bylo mi juz mniej do smiechu jak krzyknął 500 zł... cięzko mi było wytłumaczyc mu o co mi chodzi... proponowąl mi jakies skóry egzotyczne z palety mercedesa... generlanie zmarnowałem czas.. zastanawiam się nad zakupem fartucha spawalniczego (gruba skóra) samodzielnym przycieciem i zeby oddac to do pozszywania jakiemus szewcowi albo rymarzowi..dwaj tapicerzy marudzili że grubej skóry to im ciężko pozszywać.. ufff

PS Do FIdo - może warto zrobić jakiś dział np. WARSZTATY/USŁUGI TYPU POLECAM / ODRADZAM tu robilem i jest GIT a tu facio szuka frajera.. pozdrawiam
lysy6961
Zapaleniec
Posty: 303
Rejestracja: poniedziałek, 22 mar 2010, 12:01

Post autor: lysy6961 »

narazie mam kiepskie zdjecie bo z daleka wyślij swój nr na prv to Ci wyslę mmsa na weekend
masz tam jakieś gabki czy to sama blacha??
zaz1200

Post autor: zaz1200 »

Sprawa siodła nieaktualna, dziękuję za zainteresowanie, zrobiłem je sam, zdjęcia wkrótce.
ODPOWIEDZ