Gdzie chromy ?? solidnie i w dobrej cenie

Polecam,przestrzegam,szukam.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
koczu
Zapomaniak
Posty: 69
Rejestracja: czwartek, 26 lut 2009, 21:17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Gdzie chromy ?? solidnie i w dobrej cenie

Post autor: koczu »

Witam
Z uwagi na podwójne kliknięcie ,aby bałaganu nie było to pisze drugiego posta.
Szukam dobrej jakości chromu .Raz dałem do Krakowa to jak bym ze trzy dni nie polerował tych elementów i czyścił je to pewnie gówno nie chrom by był na tych elementach .Drugi Raz w Kielcach podobna sytuacja .Ale są sytuację ,że nie ma człowiek czasu na pier...nie się z pierdołą (byle cząstką ),bo przecież ,po co zciągać chrom stary mechanicznie jak można galwanicznie .Zresztą jak się ma maszyny odpowiednie to żaden element nie stanowi problemu .Zazdroszczę niekiedy ludziskom ładnych chromów .Z podkładem nikowo-miedziowym (chrom ma taką głębie ),normalnie jak na japońskich nowych motocyklach .Gdzie oni to robią ???? .pozdro .piszta ludzie :)

PS.A zdjęcia to walne i podrzucę niech tylko Bus mi wyjedzie z garażu .
Idę naprzód, do celu.
Drogi mej nie wytyczy
Ni głos werbla, ni cytra,
Póki starczy mi siły,
Idę po następne pół litra.!!
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

Na forum mercedesa twierdzą, że jak dobrze chromować, to nie w Polsce...
Awatar użytkownika
olo71
Wydumkowicz
Posty: 84
Rejestracja: środa, 31 gru 2008, 10:19

Post autor: olo71 »

Mam znajomego który wykonuje mi wg. projektu różne elementy, generalnie ślusarka, a potem wysyła to do Poznania, bo jak twierdzi, metodą prób i błędów przekonał się, że tylko tam chromy dobrze kładą, właśnie z podkładem niklowo-miedziowym. Firma nazywa się Moto-Chrom, tutaj namiary http://www.motochrom.pl/main.php?id=0. Miałem u nich robione risery, kierę, podnóżki pasażera i jak na razie jestem bardzo zadowolony!!! Tylko z czasem różnie u nich bywa. Inne elementy zostały chromowane "gdzie indziej" i już zaczynają się bąble robic :?
pozdro 4ALL olo
Awatar użytkownika
koczu
Zapomaniak
Posty: 69
Rejestracja: czwartek, 26 lut 2009, 21:17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: koczu »

widzisz ja się posiłkuję ,nierdzewką ,nie uwierzycie ile można materiału znaleźć (płaskowniki ,pręty ,blachy ) no cuda .I to z samej nierdzewki..mam faceta co robi i naprawia różne rzeczy do masarni ,ma tiga ,plazmę ,no normalnie co mi sie u marzy,to koles robi .Spawa w osłonie i daje spoiwo nierdzewne jako topik .Zajebiście mu to wychodzi -<<<< precz chromy :)
Oczywiście żartuje ,ale z nierdzewki można sporo gratów dorobić
Idę naprzód, do celu.
Drogi mej nie wytyczy
Ni głos werbla, ni cytra,
Póki starczy mi siły,
Idę po następne pół litra.!!
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

A ten z pyrogrodu, to nie ten sam gość, co się na motobazarach wystawia? Taki starszy facet z brodą?
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Post autor: Roy »

dobre chromy są u Petrusa :D to własnie taki starszy facet co to się wystawia na bazarach. Stali bywalcy łódzkich bajzli wiedzą o kim mówie :D Robi ładnie i solidnie ale dla bezpieczeństwa lepiej samemu sobie przygotować powierzchnie pod chrom.
A biker`s work is never done...
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

No właśnie Petrus! Ja natomiast o nim bardzo wiele złego słyszałem. Ponoć potrafi dobrze zrobić - krewnym i znajomym, a reszcie wciska popelinę. Fakt, lata temu go chwalono, a teraz to już niezupełnie...
Z tego, co widziałem na jego stanowiskach na bazarach, to średnie to jest.
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Post autor: Roy »

no właśnie dlatego najlepiej przygotować sobie samemu :D zrobił koledze do iża no i on od 3 lat ich nawet nie przetarł;/ i nie ma grama rdzy na nich. Dobre sa w moto-chromie ale drogie;/ mi natomiast chromy do pannoni robił mój wujek za flaszke bez podkładu miedziowego i specjalnie o nie nie dbam a trzyma się wzorowo :D
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Koczu całkiem nie źle robią chromy w Szydłowcu i za przyzwoitą kasę bo jak dobrze pamiętam to za 6 zeta za centymetr
melon
Zapomaniak
Posty: 110
Rejestracja: sobota, 10 sty 2009, 19:50

Post autor: melon »

Koczu ma racje z ta nierdzewka bardzo duzo rzeczy mozna z niej dorobic po wypolerowaniu nie ciemnieje a mozna kupic z niej praktycznie wszystko poczawszy od blachy a skonczywszy na śrubach itp.
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

No i jest pod każdym względem lepsza
ODPOWIEDZ