zap na tablicy

Zapy,części,akcesoria
ODPOWIEDZ
lysy6961
Zapaleniec
Posty: 303
Rejestracja: poniedziałek, 22 mar 2010, 12:01

zap na tablicy

Post autor: lysy6961 »

http://tablica.pl/oferta/zaporozec-sam- ... 3DeeW.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
mucha68
Fan4oo
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 5 gru 2011, 23:35
Lokalizacja: LEGIONOWO

Re: zap na tablicy

Post autor: mucha68 »

I trajka http://tablica.pl/oferta/motocykl-trike ... a6d34c8160" onclick="window.open(this.href);return false;
MUCHA NA OSIE
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: zap na tablicy

Post autor: Fido »

Drogo :rany
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
mucha68
Fan4oo
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 5 gru 2011, 23:35
Lokalizacja: LEGIONOWO

Re: zap na tablicy

Post autor: mucha68 »

Noo,ale nie mówiłem że tanio
MUCHA NA OSIE
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: zap na tablicy

Post autor: Fido »

No nie mówiłeś.
ZAP cene trzyma spox
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
mucha68
Fan4oo
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 5 gru 2011, 23:35
Lokalizacja: LEGIONOWO

Re: zap na tablicy

Post autor: mucha68 »

Ceny na części do Zaporożca poszybowały strasznie w górę,chyba robi się coraz bardziej popularny.
MUCHA NA OSIE
Dragunov
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 3 lis 2011, 15:31

Re: zap na tablicy

Post autor: Dragunov »

Offtopicznie dodam, ze nie tylko zaporożec, 126p, polonez, bigfiat... Nie ma już "oddam za stówkę". Mamy erę " jedyny taki, stan kolekcjonerski, zobacz, unikat"
Awatar użytkownika
mucha68
Fan4oo
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 5 gru 2011, 23:35
Lokalizacja: LEGIONOWO

Re: zap na tablicy

Post autor: mucha68 »

A to widzieliście http://tablica.pl/oferta/trike-CID5-ID4 ... a6d34c8160" onclick="window.open(this.href);return false;
Załączniki
111805601_2_644x461_trike-dodaj-zdjecia_rev001.jpg
MUCHA NA OSIE
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: zap na tablicy

Post autor: Fido »

Ciekawy sprzęcior.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: zap na tablicy

Post autor: Fido »

Ale wydybałem kolejne
http://tablica.pl/oferta/trike-trajka-v ... 6d26bfcc37" onclick="window.open(this.href);return false;
121583295_1_644x461_trike-trajka-v4-wolsztyn.jpg

http://tablica.pl/oferta/trajka-sprzeda ... d73b053eae" onclick="window.open(this.href);return false;
120245773_1_644x461_trajka-sprzedam-sieradz.jpg
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
mucha68
Fan4oo
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 5 gru 2011, 23:35
Lokalizacja: LEGIONOWO

Re: zap na tablicy

Post autor: mucha68 »

SPRZĘT NASZEGO BYŁEGO KOLEGI FORUMOWEGO :raz http://tablica.pl/oferta/smarley-motocy ... 133329cb6a" onclick="window.open(this.href);return false;
MUCHA NA OSIE
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: zap na tablicy

Post autor: Błażej »

Nie przesadzaj z tym kolegą. Człowieczek wpadał tu tylko po to, by się reklamować. Nic nie wniósł od siebie. Nie ujmuję mu zdolności, ale pisanie postów w stylu "patrzcie i podziwiajcie, a ja i tak nic konkretnego nie powiem" nic tutaj nie wniosło. A z ceną zdrowo przesadził.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
zapek29
Zapomaniak
Posty: 49
Rejestracja: środa, 25 mar 2009, 12:55

Re: zap na tablicy

Post autor: zapek29 »

Błażej bez obrazy ale czepiasz się każdego z nas może TY pokażesz wkońcu co stworzyłeś z tego silnika za stówke .Na wszystkich forach prawie jesteś piszesz a efektów z tych twoich budowanych czy odnawianych motocykli nie ma :babol
zapek 29
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: zap na tablicy

Post autor: Roy »

4/5 forum, w tym i ja nic nie wnoszą. Przynajmniej coś się działo na tym forum. A Smarley został zbanowany za nieprzestrzeganie interpunkcji i ortografii, jakby to było co najmniej forum filologów i polonistów.
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: zap na tablicy

Post autor: Fido »

Nie tylko.
Po prostu był nie miły na PW i nie stosował się do moich próśb.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: zap na tablicy

Post autor: Roy »

Fido, niektózy na forum sypią łaciną i wszystko jest ok.
A biker`s work is never done...
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: zap na tablicy

Post autor: Błażej »

Zapek, zamień się ze mną na pracę, obowiązki, zdrowie, to ja bardzo chętnie skroję coś w kilka miesięcy. A twoja maszyna gdzie? Ja, przynajmniej coś o elektryce podpowiem, a ty?
Roy, on został zbanowany za formę kontaktów z adminem, a tylko ja byłem na tyle bezpośredni, by powiedzieć, co o nim myślę. Zauważ, że nie tylko ja zwracałem mu uwagę, że same zdjęcia nic nie mówią. Nie chciał pisać, nie chciał się podzielić wiedzą, informacjami, opisami, jego sprawa. Tylko po co nam taki ktoś? Do czego? Zdjęcia można sobie samemu wygooglać ładne...
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
zapek29
Zapomaniak
Posty: 49
Rejestracja: środa, 25 mar 2009, 12:55

Re: zap na tablicy

Post autor: zapek29 »

Błażej ja napisałem ''BEZ URAZY'' ale nie krytykujmy czyjejś pracy ,wysiłku i pomysłowości .Poprostu smarley wycenił na tyle swoją prace także nie róbmy z tego forum trzeciej wojny . A pracuje to każdy z nas ja nie pisze ponieważ stoje ze swoim zapiórkiem w miejscu I CO MAM WSTAWIAĆ TE SAME ZDJĘCIA .MYŚLE ŻE MOJA ODPOWIEDZ CIE USATYSFAKCJONOWAŁA
zapek 29
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: zap na tablicy

Post autor: Roy »

Ja powiem tak, są pewne nieścisłości i stąd są spekulacje na ten temat. Ja tylko chciałbym zaapelować o odrobinę luzu, bo racjonalnie biorąc pod uwagę tę kwestię tego typu motocykl budują ludzie, którzy są indywidualistami, bo motłoch kupuje motocykle już gotowe, jedzie na zlot i jara się tym, że pozakładał sakwy, szyby i takie tam ozdobniki. A tutaj są skupieni indywidualiści i cięzko czasem wymagać od nich dostosowania się do sztywnych reguł, czego przykładem jest Smarley. Dla przykładu forum trikersów, dużo ciekawych, kolorowych osób i forum wygląda też kolorwo a czytając brzuch boli ze śmiechu. No ale każdy kij ma 2 końce. Na 10 postów, 1 merytoryczny.
A biker`s work is never done...
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: zap na tablicy

Post autor: Błażej »

Ja fora zawsze traktowałem, jako agorę wymiany doświadczeń i wiedzy. Zresztą widać, bo wszędzie tam, gdzie kabelki, mnie pełno. I twierdzę, że jeśli już coś omawiamy, to zróbmy to wspólnie, jawnie i uczciwie. Bo przyniesie do pożytek każdemu z nas. Dlatego nie podoba mi się, jak dowiaduję się, że "sprawa rozwiązana, bo na PW to z kimś załatwiłem". No fajnie, cieszę cię twoim szczęściem osobniku, tylko po co mi ta informacja i po co było ciągnąć wcześniej dyskusję, skoro do niczego to nie doprowadziło, a rozwiązanie zostawiasz sobie, bo przecież załatwiłeś to via PW? Całość nadaje się w śmietnik. To samo z prezentującymi tutaj swój dorobek, ale nie mówiącymi nic na jego temat. Bo forum, to ani galeria, bo fotki można znaleźć w sieci. Chyba, że od razu umieszczać to w dziale z fotkami maszyn znalezionych w sieci. Forum to też nie miejsce na reklamę swoich tworów, ani słup ogłoszeniowy z funkcją sprzedam. A tylko do tego we wzmiankowanym wypadku się to sprowadzało.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2909
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: zap na tablicy

Post autor: Fido »

Następna trajka :biggrin
http://tablica.pl/oferta/trajka-rozpocz ... cbc104ae25" onclick="window.open(this.href);return false;
Załączniki
121068203_5_644x461_trajka-rozpoczety-projekt-lodzkie.jpg
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: zap na tablicy

Post autor: Błażej »

O ja cię! Ale ktoś miał fantazję... Ciekawe z którymi kołami ją sprzedaje. Bo jedno jest całkiem fajne, a drugie to jakaś tandetna stalówka. No i ciekawe, że sprzedaje, bo chce kupić coś z papierem, a właściwie sam papier.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
ODPOWIEDZ