Witam, nie wiem na jak długo.

Pierwszy raz ? Przywitaj się i napisz o sobie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Larry
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 14 cze 2015, 19:26

Witam, nie wiem na jak długo.

Post autor: Larry »

Witam wszystkich szanownych motocyklistów.
Jeszcze nie wiem na jak długo zagoszczę na tym forum bo sam nie mam pojęcia co robić z moim zapkiem.
Kupiłem go że tak powiem w spadku po panu w średnim wieku który chciał go dokończyć w swoim stylu, lecz niestety nie doczekał dnia w którym mógłby się nim przejechać.
I tak w związku z tym że pracuję jeszcze nad innym zabytkiem, rozważam jego dalszą odsprzedaż.
Pozdrawiam z wielkopolski.
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Witam, nie wiem na jak długo.

Post autor: Fido »

:welcome

Pochwal się tym co masz.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Larry
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 14 cze 2015, 19:26

Re: Witam, nie wiem na jak długo.

Post autor: Larry »

może najprościej będzie jak wkleję link do ogłoszenia:
http://olx.pl/oferta/zapek-v4-1200cm3-CID5-IDavtop.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: Witam, nie wiem na jak długo.

Post autor: Błażej »

Fajne to ogłoszenie... Zamiast tego zielonkawego, czy niebieskiego, czy jaki kto tam kolor widzi zapka, jako prezentacja, co to nie można zrobić, nie trzeba się było hamować i wkleić zdjęcie Boss Hossa lub promu kosmicznego, albo Pałacu Kultury... Oczywiście, że pewnie chcącemu uda się osiągnąć prezentowany efekt, pod warunkiem, że ze sprzedawanego przez ciebie sprzętu weźmie silnik i... Nic więcej. Czyli praca od podstaw, od początku, bo nie zgadza się nic. Więc całe to ogłoszenie, to w tej części jedna wielka bzdura i naciąganie faktów. Jeśli chcesz być rzetelny, to zawieś te dorabiane elementy i pokaż, jak pasują. Bo jak na razie, to widać jedynie, że jest to wsadzony silnik zaporożca do powiększonej ramy od drabiny i dokręcona do tego pokraczna kierownica. Żadnych zbliżeń, żadnych konkretnych fotek detali motocykla...
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Awatar użytkownika
Larry
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 14 cze 2015, 19:26

Re: Witam, nie wiem na jak długo.

Post autor: Larry »

Spokojnie, jak ktoś tylko zechce szczegółowe zdjęcia to takowe zrobię.
Na ruskach się nie znam i nie wiem co jest godne uwadze. Sam również podzielam zdanie że wiele elementów nie pasuje, takich jak: kierownica, tylne koło. długość ramy, podnóżki itp.
Co do wydechów nie zamierzam nic spawać dopóki nie zrobię innego tylnego koła, a co za tym idzie innej części ramy i zawieszenia.
Dlatego wystawiłem ogłoszenie bo jak na razie nie mam na to czasu a cena 4 tys. chyba nie jest wygórowaną jak na tyle materiału do zrobienia fajnego motoru.
Liczę na spokojną wymianę zdań, życzę miłego dnia :sm
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Re: Witam, nie wiem na jak długo.

Post autor: Błażej »

Ja tu jestem znany z tego, że walę prosto z mostu i nie bawię się w zbytnią dyplomację. My tutaj dyskutujemy często o każdym szczególe, podpatrujemy rozwiązania, analizujemy je, itd... Więc zrób zdjęcia szczegółów - aparat zapłonowy, jeśli przerabiany, połączenie ze skrzynią, jak jest zrobiona elektryka, inne dorabiane detale... Ale nie tak, jak do ogłoszenia, a tak by inni zobaczyli jak najwięcej. Pochwal się też tym drugim zabytkiem, bo każdy stary pojazd jest tu mile widziany.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Witam, nie wiem na jak długo.

Post autor: Fido »

Larry, ten Zap jest zarejestrowany czy bez kwitów ?
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Larry
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 14 cze 2015, 19:26

Re: Witam, nie wiem na jak długo.

Post autor: Larry »

Tak są kwity na biały tablicach, w dowodzie dniepr, ubezpieczenie świeżo opłacone.

Obecnie pracuje na tym, ale w życiu miałem już sporo różnego typu jeżdżących staroci.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Witam, nie wiem na jak długo.

Post autor: Fido »

Nie wiem czemu, ale twoje konto na fotosiku krzyczy,że są tam zdjęcia erotyczne.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
Larry
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 14 cze 2015, 19:26

Re: Witam, nie wiem na jak długo.

Post autor: Larry »

Fido pisze:Nie wiem czemu, ale twoje konto na fotosiku krzyczy,że są tam zdjęcia erotyczne.
może dlatego że rozebrałem niektóre auta do naga :)

http://www.fotosik.pl/u/newek/album/1005460" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fotosik.pl/u/newek1/album/992726" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fotosik.pl/u/newek/album/1031072" onclick="window.open(this.href);return false;

Dla zainteresowanych zapkiem cena 3.000zł
Awatar użytkownika
Larry
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 14 cze 2015, 19:26

Re: Witam, nie wiem na jak długo.

Post autor: Larry »

Dzięki wszystkim za cenne rady.
Temat już nie aktualny.
Do zobaczenie gdzieś kiedyś na jakimś zlocie.
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Witam, nie wiem na jak długo.

Post autor: Fido »

Sprzedany ???
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
ODPOWIEDZ