Powitawszy

Pierwszy raz ? Przywitaj się i napisz o sobie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
panam
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 9 lis 2012, 23:08
Lokalizacja: Sandomierz

Powitawszy

Post autor: panam »

Pokłony dla wszystkich Zapomaniaków. Chylę czoła nisko, ( stukam czółkiem o podłogę) bo widzę, że trafiłem na stronę odlotowo, zakręconych Geniuszy! :applause Takie cudeńka jakie tu powstają z pewnością kiedyś znajda się w Muzeum Narodowym bo z góry są one skazane na sukces i nie ma takiej opcji aby odeszły w zapomnienie. Interesuje się od lat młodzieńczych ( a było to dosyć dawno) motorkami różnej maści, kilka udało mi się ujeżdżać i robię to wciąż bo to nałóg podobno. Jak każdemu marzył mi się, niepowtarzalny, inny niż wszystkie no i taki z tym czymś, coś jak z duszą w środku. Wiele różnych projektów widziałem, o motocyklach z silnikami od ZAZ słyszałem już dawno, ale musiało minąć 20 długich lat abym odkrył ich prawdziwe piękno na nowo. Być może jest to też sentyment bo Zaporożec to było auto, na którym uczyłem się jeżdzić (mój ojciec był jego szczęśliwym posiadaczem :D , wersja z uszami jeszcze) i odgłos tego silnika dźwięczy mi w uszach do dziś :D. Niestety Bozia poskąpiła mi talentu lub też brakło sposobności by posiąść tajniki wiedzy technicznej potrzebnej do budowy własnego moto, wobec tego już teraz zaczynam główkować jak stać się szczęśliwym posiadaczem cudeńka z sercem prosto z Zaporoża. Może zacznę od zbierania wszystkich potrzebnych klamotów ( licząc oczywiście na Waszą pomoc) , albo uważniej będę śledził ogłoszenia sprzedaży, jeszcze nie wiem co zrobię ale zdecydowanie moje myślenie jest już ukierunkowane. Pełen szacun dla Kolegów i pozdro!
wojteq1971
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek, 2 lip 2012, 12:49

Re: Powitawszy

Post autor: wojteq1971 »

:welcome

...z cała pewnością będzie i tu dobrze...
melon
Zapomaniak
Posty: 110
Rejestracja: sobota, 10 sty 2009, 19:50

Re: Powitawszy

Post autor: melon »

Witam !!
Awatar użytkownika
mirko
Zapomaniak
Posty: 193
Rejestracja: sobota, 12 lis 2011, 21:48
Lokalizacja: Katowice

Re: Powitawszy

Post autor: mirko »

Witaj :)
Życzę powodzenia w realizacji marzeń.
Droga nie jest łatwa, ale satysfakcja gwarantowana spox
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Powitawszy

Post autor: Fido »

Witaj na forum.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
lysy6961
Zapaleniec
Posty: 303
Rejestracja: poniedziałek, 22 mar 2010, 12:01

Re: Powitawszy

Post autor: lysy6961 »

Również witam nowego frumowicza :D
Awatar użytkownika
M.
Wydumkowicz
Posty: 209
Rejestracja: niedziela, 21 sie 2011, 21:22
Lokalizacja: Tychy

Re: Powitawszy

Post autor: M. »

Cześć :)
gg 456 34 97
Awatar użytkownika
BYKU76
Zapomaniak
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 6 wrz 2012, 10:04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Powitawszy

Post autor: BYKU76 »

Witam !!!
powodzenia w realizacji planów spox
ODPOWIEDZ