Jimi-Powitanie

Pierwszy raz ? Przywitaj się i napisz o sobie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Jimi-Powitanie

Post autor: JIMI »

WIATAM WSZYSTKICH ZAZOMANIAKÓW , ZWĄ MNIE JIMI . MOJEGO ZAZA ZBUDOWAŁEM KILKA LAT TEMU , OBECNIE JEST W DELIKATNEJ PRZEBUDOWIE. POCHODZĘ Z OKOLIC BYDGOSZCZY (BARCIN). ZAJEFAJNIE ,ŻE JEST TAKIE FORUM. POZDRAWIAM WSZYSTKICH Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 sty 2009, 13:14 przez JIMI, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Witaj.
Fajnie że w końcu przełamałeś się i napisałeś.
Troszkę zmieniłem twój post i wydzieliłem go do oddzielnego tematu tak aby się wyróżniał.
Nauczysz się.Pytaj tu o wszystko,jak coś to skorygujemy,pomożemy.
Napisz jeszcze coś bliżej o sobie.
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 lis 2008, 01:01 przez Fido, łącznie zmieniany 1 raz.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Czołem Jimi :) Ależ wyjebiaszczy długaśnisty czerwonisty Zapcior z dmuchawą (Fido :P) Ta dmuchawa gwarantuje łysemu wiatr we włosach:) Chyba że zapnie rozporek, hehehe. Fajnie że też dołączyłeś do Zapogromady. :D
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Ależ nic nie mam do łorginalnej fabryki wiatru :wink:
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Fabryka wiatru, hahaaaahaha. No wiem wiem :)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

ALE ZAJEBIŚCIE ,ŻE TAK SZYBKO ODPOWIADACIE. WSZYSTKIE NOCE SPĘDZACIE PRZED KOMPUTEREM ? JEŻELI CHODZI O MOJĄ OBSŁUGĘ KOMPUTERA - JEST ŻAŁOSNA I TU PROSZĘ WSZYSTKICH O WYROZUMIAŁOŚĆ. JEŻELI CHODZI OMNIE TO MOTOCYKLAMI ZAJMUJĘ SIĘ OD KIEDY TYLKO MOGŁEM, PRAWIE 4 LATA PRACOWAŁEM W HURTOWNI CZĘŚCI MOTOCYKLOWYCH JAKO PRZEDSTAWICIEL, ZJEŻDZIŁEM WTEDY 3/4 POLSKI. I ZNAM WIELE SKLEPÓW W WILEU DZIURACH. PROWADZĘ OD NIEDAWNA SKLEP INTERNETOWY Z CZĘSCIAMI DO CHOPPERÓW I PODOBNYCH LUBIĘ STWORZĆ COŚ NOWEGO- DO SAMA ALE NIE ZAWSZE CZAS NA TO POZWOLI. SWOJEGO ZAZ ZŁOŻYŁEM JAK STUDIOWAŁEM , INNI CHODZILI NA PIWO I NA IMPREZY, A JA DUSŁIEM GROSZ. JEŻELI CHODZI O WIATROŁAP TO NAWET PRZEZ CHWILĘ NIE MYŚLAŁEM ŻEBY ZMIENIĆ NA INNY ALTERNATOR , TO SAMO DOTYCZY ZAPŁONU - NAPRWADĘ PODOBAJĄ MI SIĘ TE RZECZY. A JAK ZAŁOŻĘ ŚWIECĄCE PRZEWODY - MOŻE BYĆ CIEKAWIE. (NIE IECIE GDZIE MOŻNA TAKIE KUPIĆ, MOŻĘ PRZEŻROCZYSTA KOPUŁKA ?). JACA, TO ZE MNĄ ROZMAWIAŁEŚ NA BAZARZE W KATOWICACH. KORZYSTAJĄC Z OKAZJI CHCIAŁBYM PRZEPROSIĆ JEDNEGO ZAZOMANIAKA . BYŁO TO NA BAZARZE W WARSZAWIE. OTÓŻ DOTKNĄŁ PRZODU (CHROMOWANEGO) NAD KTÓRYM SIĘ SPU...IŁEM. COŚ MNIE WTEDY WKUR..ŁO I W OGÓLE BYŁEM NIE W SOSIE. NO A JAK ZOBACZYŁEM ,ŻE KTOŚ DOTYKA "MOJEGO CHROMU" ( BYŁO NAPISANE DUZYMI LITERAMI "NIE DOTYKAĆ"), ZJEBAŁEM KOLEGĘ I ROZMOWA DALEJ SIĘ NIE KLEIŁA. WIĘC KOLEGO: SORRY - MIAŁEM ZŁY DZIEŃ. ( TAK W OGÓLE TO JESTEM TROCHĘ PRZEWRAŻLIWIONY NA TYM PUNKCIE).
A W OGÓLE JAK TO ROBICIE ,ŻE WASZE ZAZY SĄ PO LEWEJ STRONIE ?

ADMIN: To Awatar,zmieniasz go sobie we własnym profilu
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

No to wszystko jasne. Cieszę się że wreszcie Cię przywiało. Nocami jest czas żeby pierdoły pociskać, w dzień trza działać, coś budować, nie nawidzę siedzieć na tyłku (bez piwa w ręce) :P
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Witaj JIMI zajebiście że dołączyłeś do nas tz. do forum . Szkoda tylko że tak jak ja chcesz się pozbyć ZAPA ja to z powodu wyjazdu ale po powrocie planuje coś nabyć ciekawego, a jaki jest twój powód ??????
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Post autor: Roy »

zapek-1974 dzisiaj widziałem twojego zapa w burżujskiej gazecie 'Custom" czy jakoś tak:P stary jesteś sławny :D
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

Cześć ZAPEK - 1974, powodem dla którego chcę sprzedać swojego zaza jest chęć budowania nowego motocykla ( zawsze łatwiej finansowo ), ale nie muszę się go pozbywać ( jest pod wieloma względami dla mnie idealny ),poza tym robiłem go pod siebie ( wymiary mogą nie każdemu pasować, chociaż zawsze można przerobić - mam na mysli głownie podnóżki i odłegłość manetek.
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Roy czy to było w starym numerze czy w jakimś kutry jest dopiero w sprzedaży ? jak mi się dobrze wydaje to zdjęcia będą ze zlotu w skarżysku
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Post autor: Roy »

no to jest numer październik-grudzień czy jakoś tak (nie pamietam w jakim cyklu jest wydawany czy to kwartalnik czy cuś?) jest twój zapek w towarzystwie dwóch innych zapków na zlocie ;)
A biker`s work is never done...
Awatar użytkownika
zwierzak6
Zapomaniak
Posty: 90
Rejestracja: piątek, 5 wrz 2008, 21:46
Lokalizacja: Otwock

Post autor: zwierzak6 »

witaj Jimi. pozdrowienia dla kolejnego jeźdźca apokalipsy zwącej się dumnie Zapem. coraz tłoczniej na tym naszym forum, ale jak to mówią w kupie raźniej :wink:
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

Cześć Zwierzak, to , że nie jest nas wielu, myślę że to może być zaleta.
p.s. jaki masz napęd ? łańcuch?
Awatar użytkownika
zwierzak6
Zapomaniak
Posty: 90
Rejestracja: piątek, 5 wrz 2008, 21:46
Lokalizacja: Otwock

Post autor: zwierzak6 »

siemka, mój napęd to standartowy dyfer od dniepra i dorobiony wałek z półośki od bmw..troszkę było kombinacji z odsunięciem wałka od koła bo mam 225 szerokości,ale załatwiła to ''czarna skrzynka''. :D
ODPOWIEDZ