powitac

Pierwszy raz ? Przywitaj się i napisz o sobie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
goral
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2012, 20:54

powitac

Post autor: goral »

pieknie witam i o zdrowie wszystkich pytam na imie mi jasko albo michal obecnie wszyscy na mnie wolaja gorol pochodze z malopolski mszana dolna obok niej male zadupie lostowka tym czsow nie ma mnie wkraju tak niestety wyszlo byc moze juz niedlugo co obecnie ujezdzam suzuki intruder vs 750 85 rok produkci ostatnio troszke mi sie pojebalo zakupilem k750 z wozem kumpek w polsce sklada mi trajke na bazie garbatego a na zapa jestem nie uleczalnie chory niemoge zapomniec o tym zoltym na sztywnym tyle byl kiedys za bardzo dobra kaske do spylenia i zarejestrowany to na tyle pozdrawiam milo mi goscic wtych stronach z powazaniem gorol zycze szerokosci na drodze i lewa zawsze w gore nie wazne czym pomykasz licy sie wolnosc
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Witaj na forum.
Chwilowo z pisownią odpuszczam boś z zagranicy. :wink: (ale pamiętaj o dużych literkach i interpunkcji,lepiej będzie zrozumieć co piszesz) .

Żółtas z Krasnegobrodu gdzieś śmiga po Polsce.Nawet nie tak dawno był jeszcze na aledrogo.
Przypuszczam, że jak zasmakujesz trajki na garbusie to już zapału na zapa nie wystarczy.
Chociaż kto wie jak to wyjdzie.
Życzę miłej lektury.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
goral
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2012, 20:54

Post autor: goral »

jedna juz mialem na bazie garbatego; na mokrej osi ; teraz sklada sie na suhcej a zaza sobie nie odpuszcze ; raczej nie bede sam budowal chcialbym kupic cos gotowego do malej przerubki
goldheart
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: niedziela, 13 mar 2011, 19:15

Post autor: goldheart »

wiedze ze i tu Cie przywialo, moj zap przyjezdza do irlandii w przyszlym tygodniu :twisted:
lysy6961
Zapaleniec
Posty: 303
Rejestracja: poniedziałek, 22 mar 2010, 12:01

Post autor: lysy6961 »

brawo chłopacy
siejcie wirusa zazozapaleńców!!:)
najpierw opanujemy Polskę potem Europę a potem a cały świat wszyscy bracia zrzekną się burżuazyjnej technologii budowy motocykli przez księgowych i biednych chińczyków, każdy towarzysz będzie miał dostęp do technologi "zaz".
cholerka zapędziłem się:/
witam na forum i powodzenie w budowie;))
Awatar użytkownika
M.
Wydumkowicz
Posty: 209
Rejestracja: niedziela, 21 sie 2011, 21:22
Lokalizacja: Tychy

Post autor: M. »

Cześć
gg 456 34 97
ODPOWIEDZ