Sergii (sepxio)

Pierwszy raz ? Przywitaj się i napisz o sobie
ODPOWIEDZ
cepxio
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 23 sty 2012, 15:59

Sergii (sepxio)

Post autor: cepxio »

Всем привет! Польским не владею, а лишь догадываюсь. Но все равно приятно бывать на Вашем сайте. Если кто понимает русский или украинский - ЖДУ ОБЩЕНИЯ! mam na imię Sergii i kocham motocykle. I"m live in Zaporozhye! WELCOME to my city!!!

Слабо понимаю, но эта фраза не лишена юмора! :)))
Да прибудет с нами СИЛА!
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

привет! Я извиняюсь за мое письмо, на русском я говорю, но у меня проблемы с письмом.
приятно встречить на нашем сайте! очень хорошо иметь контакт с человеком который много может объяснить. есть у тебя SKYPE? разговор пойдет быстрее и проще для меня :D У меня есть несколько вопросов.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Błażej
Spec Elektryk
Posty: 1299
Rejestracja: niedziela, 1 lut 2009, 15:00

Post autor: Błażej »

ŁYSY Jacku, a masz ty jakieś kontakty za wschodnia granicą? Posługujesz się ichnim narzeczem? I witam przede wszystkim.
Chętnie bym się ustatkował. Ale kur.a statku nie mam...

W sprawach niecierpiących zwłoki i tragedii elektrycznych możecie próbować dzwonić 600 817 565
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Witaj sepxio.
Zapraszam do Galerii
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Du-Di
Stały Bywalec
Posty: 255
Rejestracja: niedziela, 18 wrz 2011, 12:27

Post autor: Du-Di »

Приветы Сэргей!. Прочитай ПВ. где ты живешь? далеко ли от рубежи?
lysy6961
Zapaleniec
Posty: 303
Rejestracja: poniedziałek, 22 mar 2010, 12:01

Post autor: lysy6961 »

Привет Сергей. Б какой строне ты жибёш? Я гоборю тылко по русскому, но хочу учтся ещо украинъского:). Поздрабляем из Пойшы.
ODPOWIEDZ