Witam wszystkich

Pierwszy raz ? Przywitaj się i napisz o sobie
ODPOWIEDZ
_era_
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 23 paź 2008, 00:25

Witam wszystkich

Post autor: _era_ »

hejka Mam na imię Norbert mieszkam w wawie. Interesuje się zapami właściwie od niedawna, ale na maksa minie kręcą...
Zaczynam od zera więc jeśli możecie mi pomóc z początkiem to reszta już jakoś pójdzie...
wiec może silnik - ile takie coś kosztuje gdzie kupić, jak przerobić, czy ma jakieś wady produkcyjne, itp

za każde info wielkie dzięki
pozdrawiam
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

cześć Era Fajnie że dołączyłeś do nas i powodzenia w budowie. Jeżeli chodzi o fachową pomoc to na pewno takową tu uzyskasz bo jest tu taki który zbudował od podstaw chociażby czeski i nie tylko . Ja życzę ci wytrwałości w budowie i do dzieła
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Witam również. Pomocnych dłoni tu dwa razy tyle co twarzy więc na pewno każda wątpliwość zostanie rozwiana w MIG (albo w TIG) :P Zapraszam do penetrowania "Warsztatu". Jeżeli czegoś nie będziesz pewien zwyczajnie pytaj :)
Witam i pozdrawiam :D
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
ŁUKI
Zapomaniak
Posty: 52
Rejestracja: niedziela, 7 wrz 2008, 20:59
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: ŁUKI »

witamy solą i wodą :D ja tez zaczynam budowę i wiele cennych porad mozna złowić na tym wspaniałym forum np. juz moje koło zamachowe składało by się z sześciu części gdyby nie jaca :D a tak dalej mam jedno całe koło zamachowe hehe
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

No, nie od razu Rzym zbudowali ;) Poślij mi maila na jacek@gm.katowice.pl to odeślę skany, bo te szkice akurat tylko na papierze się ostały (vivat informatycy co na wstępie formatują:)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Witaj Norbert na forum. :D
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
_era_
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 23 paź 2008, 00:25

Post autor: _era_ »

Dzięki...
Więc może wiecie gdzie kupić taki silnik i ile mnie to szacunkowo wyniesie... przeglądam allegro ale są tylko samochody i zestaw cylindry + tłoki za 800zl
Awatar użytkownika
zwierzak6
Zapomaniak
Posty: 90
Rejestracja: piątek, 5 wrz 2008, 21:46
Lokalizacja: Otwock

Post autor: zwierzak6 »

siemanko era, witamy kolejnego pasjonata.. jeśli chodzi o silnik to proponuję odwiedzić jakieś szroty samochodowe.. na pewno coś da się znależć.. na allegro jest silnik http://www.allegro.pl/item468714995_sil ... rajke.html
Awatar użytkownika
Roy
Zapomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: poniedziałek, 15 wrz 2008, 15:25
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Witam wszystkich

Post autor: Roy »

ERA pokaż Zapa! 8-)
A biker`s work is never done...
ODPOWIEDZ