Z Kresów witam

Pierwszy raz ? Przywitaj się i napisz o sobie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ŁYSY
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 29 lis 2011, 20:01

Z Kresów witam

Post autor: ŁYSY »

Witam, mam na imię Jacek i kocham motocykle, nie są mi obce "japońce", wydumki, weterany i zabytkowe - chwilowo niestety bez motocykla. W obecnych czasach gdy każdy przypadkowy dupek który ma parę groszy, kupi motocykl i uważa się za motonite pełną gębą ja najbardziej doceniam ludzi którzy potrafią być mechanikami dla swojego sprzęta. Sam bardzo lubię "grzebać" przy maszynie a zbudowanie własnej konstrukcji jest moim marzeniem od bardzo dawna.
Pomimo tego że ten zwyczaj zanika, pozdrawiam "LEWA W GÓRĘ"
Maćko
Wydumkowicz
Posty: 80
Rejestracja: sobota, 11 kwie 2009, 22:58

Post autor: Maćko »

Siemasz ŁYSY.

Widzisz ja mam to samo z tymi pseudo motocyklistami.
Może po jakimś czasie dojdą do siebie, lecz widze że nie jest dobrze - nawet zwyczaj lewej w górę zanika.

Ja też do sprzęta "dojrzewałem" ze 3 lata, a tu widzisz 2 już klecę.
A co - jak się bawić to się bawić, benzynę wyj.... diesla wstawić !
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Witaj zamojszczaku. :D
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
lysy6961
Zapaleniec
Posty: 303
Rejestracja: poniedziałek, 22 mar 2010, 12:01

Post autor: lysy6961 »

witamy witamy:)
Wiem dokładnie jak to to jest...
Jak sprzedałem Janka to potem żałowałem, bo chłopaki śmigali a ja dniepra dopiero składałem. Po tych doświadczeniach zmądrzałem nieco i w garażu stoi dniepras a ja powolutku składam klamoty na zapka. Jak chłopaki śmigają i mam czas to wsiadam i jadę za nimi:). Zbieranie idzie bardzo powoli bo jak już pisałem zmądrzałem ale tylko trochę bo... postanowiłem się ożenić... i teraz jeszcze na đlub wesele etc kasę odkładam. Odkładaj i Ty to będziemy razem śmigać bo po ślubie się przeprowadzam w okolice Krasnegostawu a to już niedaleko byśmy do siebie mieli.
Trzymam kciuki za Ciebie powodzonka i wytrwałości życzę:))
Awatar użytkownika
ŁYSY
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 29 lis 2011, 20:01

Post autor: ŁYSY »

Sprzedałem FJ'te, po ślubie już 5 lat :D i jeszcze nie mogę się podnieść :wink: bo mieszkanie wykończyć itp. no ale widzę światełko w tunelu :lol:

Fido pewnie nie wiesz ale żonę mam z Ulhówka 8)
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Poważnie ?
Napisz na PW.Może ją znam.No i zapraszam któregoś dnia do mnie.Pokażę ci mojego Zapa.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
posob87
Zapomaniak
Posty: 60
Rejestracja: niedziela, 24 kwie 2011, 08:06

Post autor: posob87 »

witaj do Lubaczowa daleko nie masz :> coraz liczniejsze to grono z pod ukraińskiej granicy
Awatar użytkownika
ŁYSY
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 29 lis 2011, 20:01

Post autor: ŁYSY »

Kiedyś latałem do Lubaczowa dość często (pierwszy wyjazd z ekipą w Bieszczady 1996r) :D znam tam kilka osób ze "starej ekipy" że wpomnę tylko Św.p. Kryzysa :cry: Jak bym miał jakąś sprytmaszynę poznałbym "nową ekipe" :cry:
ODPOWIEDZ