Dzien dobry wszystkim

Pierwszy raz ? Przywitaj się i napisz o sobie
ODPOWIEDZ
posob87
Zapomaniak
Posty: 60
Rejestracja: niedziela, 24 kwie 2011, 08:06

Dzien dobry wszystkim

Post autor: posob87 »

cześć od dłuzszego czasu myslałem o budowie customa na bazie pieca zaz1200, niedawno nabyłem silnik wraz ze skrzynia i powoli zaczynam rozkminiac w jakim stylu będzie mój zapek, skłanaim sie bardziej zeby był stylizowany na staruszka niż na cruiser, Chopper odpada. Będe potrzebował wiedzy i doswiadczenia zapomaniaków żeby nie błądzic bez sensownie zrobic moto solidne, z dobrymi rozwiazaniami terchnicznymi a kwestia uroku to juz sprawa gustu:>
prosze o ciepłe przyjęcie mnie na forum ....dzieki :oops:
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Serdecznie witam na forum. :D
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
lysy6961
Zapaleniec
Posty: 303
Rejestracja: poniedziałek, 22 mar 2010, 12:01

Post autor: lysy6961 »

również Cie witam
dobrze trafiłeć, warto poczytac forum bo chłpaki maja ogromna wiedz i bardzo dużo rzeczy tutaj jest juz napisanyh tak więc nie bedziesz musial pytać, ja przeczytałem wszystkie posty i dzięki temu wiem co i jak, i teraz zbieram klamoty potrzebne do konkretnych rozwiązań
posob87
Zapomaniak
Posty: 60
Rejestracja: niedziela, 24 kwie 2011, 08:06

Post autor: posob87 »

heh ja z klamotów to za dużo nie mam narazie kupiłem silnik + osprzet i skrzynia, ramy raczej sam nie zrobie i mysle ze jezeli czegos nie znajde to zlece to komus, z tego co wyczytałem to JACA moze wykonac tak rame...długa droga przedemną i to wcale nie za sterami zapka ;/
ghostrider81
Zapomaniak
Posty: 69
Rejestracja: niedziela, 4 kwie 2010, 23:04

Post autor: ghostrider81 »

Witaj. Nie pękaj :D , dasz radę . Chłopaki maja dużą wiedzę na temat zapka więc napewno pomogą.
Old Zapek never die...
Awatar użytkownika
Zapor1200
Zapomaniak
Posty: 214
Rejestracja: niedziela, 4 sty 2009, 10:05

Post autor: Zapor1200 »

Witaj na forum zakręconych :D
....nie ma nic piękniejszego od motóra oprócz innego motóra!!!!!!!
Awatar użytkownika
Gomez
Zapomaniak
Posty: 256
Rejestracja: środa, 19 lis 2008, 18:44

Post autor: Gomez »

Witam i życzę powodzenia w budowie!
Powolny jeździec :)
ODPOWIEDZ