Witam :]

Pierwszy raz ? Przywitaj się i napisz o sobie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miszczu1979
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 9 wrz 2008, 09:26

Witam :]

Post autor: miszczu1979 »

Witam wszystkich, mam na imię Marcin i jestem z podkarpacia. Przymierzam się do budowy zapka już 2 lata na razie kompletuje materiały(2 silniki jakieś skrzynie)mam nadzieje zacząć tej zimy(chodź może być ciężko bo mi się córka 2 miesiące temu urodziła :D )Pozdrawiam wszystkich. :)
Awatar użytkownika
zapek-1974
Zapomaniak
Posty: 434
Rejestracja: czwartek, 4 wrz 2008, 19:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Post autor: zapek-1974 »

Czesc miło ze masz przynajmniej zamiary do budowy zapa a dla chcącego nic trudnego i córunia w tym Ci na pewno nie przeszkodzi. Powodzenia w budowie i jak będziesz potrzebował jakiś rad to wal jak w dym bo są tu tacy jak Jaca którzy nie odkupowali tylko robili od podstaw a z tego co wiem to takich gostków będzie tu więcej bo sm im dawałem znac o tym forum.

Dodane po 1 minutach:

Gratulacje z okazji narodzin córeczki
ŁUKI
Zapomaniak
Posty: 52
Rejestracja: niedziela, 7 wrz 2008, 20:59
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: ŁUKI »

Witaj Marcinie jedziemy na jednym wozie hehe ja juz pół roku kąpletuje graty a moja córeczka ma juz siedem tygodni myslę ze przy pomocy między innymi tego forum do przyszłej wiosny maszyna stanie na koła pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
miszczu1979
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 9 wrz 2008, 09:26

Post autor: miszczu1979 »

moje plany są bardzo podobne... na razie przede mną temat ramy....sztywna czy miękka, robić czoperka draga czy turystyka... hmm chyba ładny czoperek lub bobber, są mi bliższe....

edit: dziękuje za gratulacje :D
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Witaj, cieszę się że dołączyłeś do nas.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Yaaahoooooo ale się fajnie robi :) Witaj Miszczu!!! Córeczki gratuluję, buduj, buduj. Jak trzeba będzie pomocy to ja służę. Jeżeli wybór będzie trudny, chętnie wybiorę za Ciebie np w kwestii zawieszenia:P Hehehe. Witaj na forum, będzie Ci się podobało, zobaczysz. Pozdrawiam:)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
picek
Zapomaniak
Posty: 31
Rejestracja: piątek, 5 wrz 2008, 16:20
Lokalizacja: Debrzno

Post autor: picek »

Witaj Miszczu gratulacje mam nadzieje że budowa sie uda mi urodził się syn i praca strasznie zwolniła ale dawaj do rzodu :)
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

Picek, może praca zwolniła ale pamiętaj, że syn to inwestycja w projekt. W przyszłości będziesz miał wiernego pomagiera:P Córa zaś ma potencjał na przyprowadzenie jakiegoś zdolnego kompana, trzeba jedynie stosowny ojcowski "przesiew" wprowadzić, hehehe:)
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Awatar użytkownika
miszczu1979
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 9 wrz 2008, 09:26

Post autor: miszczu1979 »

jaca pisze:Picek, może praca zwolniła ale pamiętaj, że syn to inwestycja w projekt. W przyszłości będziesz miał wiernego pomagiera:P Córa zaś ma potencjał na przyprowadzenie jakiegoś zdolnego kompana, trzeba jedynie stosowny ojcowski "przesiew" wprowadzić, hehehe:)

hehehehe bardo dobre określenie...
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Jak tam prace przy budowie zapa.
Ruszyło się coś?
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
Awatar użytkownika
domelzapor
Świeżak
Posty: 17
Rejestracja: niedziela, 4 sty 2009, 12:20

Re: Witam :]

Post autor: domelzapor »

miszczu1979 pisze:Witam wszystkich, mam na imię Marcin i jestem z podkarpacia. Przymierzam się do budowy zapka już 2 lata na razie kompletuje materiały(2 silniki jakieś skrzynie)mam nadzieje zacząć tej zimy(chodź może być ciężko bo mi się córka 2 miesiące temu urodziła :D )Pozdrawiam wszystkich. :)
witaj gratulacje, ja mam 6 miesieczna core, powodzenia w budowie
zapor mój to jest to kocham go
Awatar użytkownika
Zapor1200
Zapomaniak
Posty: 214
Rejestracja: niedziela, 4 sty 2009, 10:05

Post autor: Zapor1200 »

Witam Cię serdecznie i życzę udanej konstrukcji i wytrwałości w budowie Zapora,jest to trudne dzieło ale wież mi,bardzo serce raduje.Gratuluję córeczki, moja pomyka ze mną od piątego roku życia.

Obrazek
Obrazek Obrazek
....nie ma nic piękniejszego od motóra oprócz innego motóra!!!!!!!
Awatar użytkownika
JIMI
Zapomaniak
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 6 lis 2008, 02:25

Post autor: JIMI »

Cześć Miszczu ! ! ! ! !
Powodzenia w budowie, dasz radę . No i gratuluję córki !!!
tomek
Świeżak
Posty: 18
Rejestracja: piątek, 21 lis 2008, 22:22

Post autor: tomek »

WITAJ MISZCZU ja tez dopiero zaczynam składac zapka i dzieki tym kolesiom z forum nabrałem takiego powera ze o niczym innym nie mysle.a co do ramy to ja stawiam na sztywniaka.powodzenia ps.moja córeczka ma juz 1,5 roku i nie chce lalek tylko młotki ,klucze itp.
Awatar użytkownika
Gomez
Zapomaniak
Posty: 256
Rejestracja: środa, 19 lis 2008, 18:44

Post autor: Gomez »

Witam.

heh.. cos czuje ze jak Wasze córy dostaną pierwsze trojkolowe rowerki, to bez ingerencji tatusiowych warsztatów sie nie obedzie.
Tu frędzle, tam czaszki.. ;)
ODPOWIEDZ