Loszmi pozdrawia

Pierwszy raz ? Przywitaj się i napisz o sobie
ODPOWIEDZ
Loszmi
Świeżak
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2009, 12:59

Loszmi pozdrawia

Post autor: Loszmi »

Witam serdecznie.

Loszmi, poznański perkusista.
Może w końcu się jakiegoś motóra dorobię (poza WSK w rodzinnym garażu 250km od Poznania).

Na razie czytacz-oglądacz.

Pozdrawiam
Drummer
Awatar użytkownika
Fido
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: piątek, 29 sie 2008, 19:42
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Witaj.
Amerykańska mechanizacja na masowe produkcje dobra,na prototypa tylko ręczna robota się opłaca.
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

Witaj! Pozdrawiam wueskowicza z wielkopolski :)
Loszmi
Świeżak
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2009, 12:59

Post autor: Loszmi »

Dzięki za przywitanie.

Obecnie jestem z Wielkopolski, ale WSK siedzi pod Drawskiem Pomorskim. Pozytyw jest taki, że pomimo swoich 29 lat jest w doskonałym stanie, a ponadto ojca wzięło z generalny remont i będzie cudeńko na idealnym chodzie.

Chętnie pogadam z Poznaniakami, jeśli ktoś zechce się pochwalić swoimi sprzętami, bo nie mam teraz dostępu do motórów i nawet oczu nie nacieszę.

A ktoś z Zapkiem w Poznaniu, to już będzie szok na całej linii ;-)
Drummer
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

w ogóle w wielkopolsce trudno o ruskiego sprzęta... Sam za 2 dni będę miał wsk na remont, a fundusze na zapoprojekt się robią.
Maćko
Wydumkowicz
Posty: 80
Rejestracja: sobota, 11 kwie 2009, 22:58

Post autor: Maćko »

Oczywiście witam.
To były piekne czasy. Sam ujeżdżałem WSK. Miałem ich w sumie ponad 30 a najwięcej naraz było ich 7 w garażu :) .
A co - jak się bawić to się bawić, benzynę wyj.... diesla wstawić !
marcinsud
Zapomaniak
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 16 lut 2009, 22:40

Post autor: marcinsud »

Maćko ty to twardziel jesteś :) A tak się spytam bo już się doczekać nie mogę jakie taka 175 ma osiągi? Choć w sumie trochę się obawiam, że jak się naoglądałem zaporów to teraz wszystko będzie małe. W sumie jakieś ostrzeżenie by się przydało na stronie głównej ;]

"oglądasz na własną odpowiedzialność po tym co zobaczysz już żaden inny motocykl nie będzie taki fajny"
Maćko
Wydumkowicz
Posty: 80
Rejestracja: sobota, 11 kwie 2009, 22:58

Post autor: Maćko »

wsk 175 zależy jaka.
Miałem jedną z pierwszych już nie bWiatrów z bardzo długą 1 - żeby ruszyć trzeba było czasami sie odepchnąć nogą! To to chodziło ! v max 130km/h jak mnie milicjant na radar wzioł - złodzieje, teraz tacy sami są.
Tą wsk pojechałem na mazury 1400km w sumie bez żadnej awarii i z Piotrkowa Trybunalskiego do Czstochowz leciaem na odkreconej manetce do konca ponad 100km. Kupel na jawie 350 miał ciezko sie za mną utrzymać - non stop 120km/h.

Reszta Wsk 175 to w granicy 100km/h lata. Niestety ciężko teraz jest bo jak robią remont wału korbowego to sobie zabardzo nie pojeździsz. Zakładaj TYLKO stare komunistyczne tłoki i pierścienie jak zdobędziesz.
Z wsk ważną sprawa jest aby silnik był nie składany z kilku - często nawet w fabryce robili kaszane i składali różne kartery.
A i jeszcze dorób sobie takie skrzydełka po bokach cylindra - bedziesz miał l;epsze chłodzenie - silnik dłżej wytrzyma.
A co - jak się bawić to się bawić, benzynę wyj.... diesla wstawić !
Loszmi
Świeżak
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2009, 12:59

Post autor: Loszmi »

No to mamy temat o WSK...

Chętnie przyjmę aluminiowy przód od 175 ;-)
Drummer
Awatar użytkownika
Zapor1200
Zapomaniak
Posty: 214
Rejestracja: niedziela, 4 sty 2009, 10:05

Post autor: Zapor1200 »

Zapor wita :salut:
....nie ma nic piękniejszego od motóra oprócz innego motóra!!!!!!!
Awatar użytkownika
jaca
Zapomaniak
Posty: 427
Rejestracja: środa, 3 wrz 2008, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jaca »

"oglądasz na własną odpowiedzialność po tym co zobaczysz już żaden inny motocykl nie będzie taki fajny"

:D Haaahahaa to świetny pomysł, ta strona i treści w niej zawarte stanowic moga realne zagrożenie dla podstaw istnienia niejednego związku czy nawet rodziny. Lepiej tak ostrzegac bo nam jeszcze Ojciec Dyrektor forum zbanuje :P
Zbudowałem Kozaka i to nie moje ostatnie słowo:P
Loszmi
Świeżak
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2009, 12:59

Post autor: Loszmi »

No właśnie blokada posiadania motocykla nie jest finansowa u mnie... Tylko front żonowo-teściowy jest anty-motórowy.

Więc realność rozpadu związku jest realna.
Drummer
ODPOWIEDZ